Astra Automatyka > Produkty > Siemens > Czujniki Siemens > Termostaty i regulatory pomieszczeniowe Siemens

Termostaty i regulatory pomieszczeniowe Siemens mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych i biurowych, domach wielorodzinnych, magazynach, warsztatach oraz budynkach administracyjnych. Pozwalają na swobodne sterowanie instalacjami grzewczymi, co przekłada się na komfort użytkowania pomieszczenia zarówno latem, jak i zimą. Te nowoczesne produkty zostały wyposażone w membranę wypełnioną gazem oraz różnego rodzaju odporne obudowy, dzięki czemu konstrukcja jest kompaktowa. Nie bez znaczenia pozostaje określony stopień ochrony, napięcie, prąd i częstotliwość. W celu pełnego zautomatyzowania niektóre modele mają pełną ochronę przed zamarzaniem, ciągły tryb ekonomiczny i funkcję forsowania, co pozwala na zastosowanie termostatów w wymagających warunkach dostosowując parametry do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Proste w obsłudze termostaty i regulatory pomieszczeniowe Siemens


Jakość i wygoda użytkowania to najważniejsze czynniki wpływające na komfortowe zarządzanie budynkiem. Z termostatami i regulatorami pomieszczeniowymi Siemens jest to niezwykle proste. W naszej ofercie przygotowaliśmy niezwykle szeroki wybór produktów, między innymi liczniki czy siłowniki Siemens, które wspierają procesy automatyzacji. Prosty mechanizm w wytrzymałej obudowie umożliwia bezobsługowe użytkowanie potencjału sprzętu zamontowanego w instalacji odpowiedzialnej za ogrzewanie i chłodzenie. Termostaty zostały wyposażone we wszystkie niezbędne certyfikaty i zaświadczenia. Poddane licznym testom spełniają kryteria jakości i bezpieczeństwa. Wykorzystane materiały nie są przypadkowe. Cała konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby zachować maksymalną wydajność i długą żywotność. Intuicyjną obsługę zapewniają mechanizmy, dzięki którym możliwe jest ustawienie temperatury zadanej w pomieszczeniu z dostosowaniem do warunków atmosferycznych.

Termostaty i regulatory pomieszczeniowe Siemens do instalacji grzewczej


Duży, czytelny wyświetlacz pozwala na łatwe odczytanie parametrów odpowiedzialnych za prawidłowe zarządzanie instalacją grzewczą, jednak najważniejszym czynnikiem pozostają mechanizmy, dzięki którym termostaty i regulatory pomieszczeniowe Siemens będą optymalizować wydatki i gwarantować ekonomiczne użytkowanie przestrzeni. Obok czujników i przetworników zautomatyzowane pomieszczeniowe regulatory temperatury, zadajniki do magistrali czy profesjonalne panele operatorskie pozostają jednym z ważniejszych elementów wyposażenia instalacji grzewczej. Oferujemy urządzenia funkcjonalne, które mogą być montowane w wygodnym miejscu, które pozwalają na pobieranie precyzyjnych pomiarów bez ryzyka działania źródeł ciepła, chłodu i promieniowania słonecznego, które mogłyby pogorszyć odczyt warunków panujących w pomieszczeniu. Jesteśmy przekonani, że proponowany sprzęt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.