Astra Automatyka > Produkty > Honeywell > Filtry

Honeywell filtry


Lata doświadczenia, specjalistyczna wiedza oraz elastyczne podejście zagwarantowały marce Honeywell pozycję lidera na międzynarodowym rynku automatyki budynkowej. Firma ta od lat dynamicznie się rozwija, oferując rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dostarczane przez nią urządzenia to połączenie nowoczesnych technologii ze sprawdzonymi rozwiązaniami, co przekłada się na satysfakcję użytkowników zarówno pod kątem użytkowym, jak i ekonomicznym. W naszej ofercie proponujemy szeroki asortyment urządzeń wchodzących w skład instalacji automatyki budynków. Zajmujemy się między innymi dystrybucją filtrów Honeywell, dbając o to, aby oferować naszym klientom jak najszerszy wybór sprawdzonych modeli. Dzięki odpowiednio dobranym filtrom do wody Honeywell zarządzanie instalacją przebiega bez przestojów, z zachowaniem optymalnego wykorzystania mediów. Naszym klientom proponujemy między innymi zróżnicowane modele filtrów do wody oraz filtrów samoczyszczących Honeywell, w tym konstrukcje z regulatorem ciśnienia i płukaniem wstecznym, filtry wyposażone w przyłącze kołnierzowe, specjalistyczne separatory powietrza i osadów, kompleksowe stacje filtrująco-regulacyjne, a także filtry skośne gwintowane. Wszystkie proponowane przez nas modele zostały szczegółowo opisane na naszej stronie, gdzie zamieściliśmy zdjęcia oraz niezbędne informacje na temat parametrów technicznych danego urządzenia i jego funkcji. Dzięki temu klient ma możliwość upewnienia się, że wybrany model będzie w pełni odpowiadał wymaganiom jego instalacji.

 

Niezawodne filtry do wody Honeywell


Filtry Honeywell charakteryzują się prostym montażem, intuicyjną obsługą i dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Marka doskonale zna potrzeby swoich klientów, a także warunki panujące w instalacjach klimatyzacyjnych i grzewczych, gdzie są na ogół stosowane jej produkty. Dlatego wszystkie dostarczane filtry tworzone są ze starannie dobranych, solidnych komponentów, które zapewniają długi proces użytkowania urządzeń. Co więcej, dostarczane przez nią produkty posiadają certyfikaty jakości oraz wytrzymałości poświadczające ich niezawodność. Filtry Honeywell są niezwykle szczelne i doskonale radzą sobie z zatrzymywaniem nawet drobnych ciał obcych, które mogłyby zaburzyć płynną pracę instalacji. Doskonale sprawdzają się w systemach z wodą pitną, w szczególności w miejscach, w których zanieczyszczenia mogłyby spowodować pogorszenie jej jakości bądź też wpłynąć na żywotność instalacji.

 

Filtry Honeywell w przemyśle


Filtry Honeywell cieszą się szczególną popularnością w instalacjach przemysłowych, gdzie doceniana jest ich jakość i wytrzymałość. Urządzenia te są doceniane przez specjalistów z branży, którzy chętnie wybierają je do nowoczesnych projektów. Osoby takie dysponują wiedzą, doświadczeniem i niezbędnymi narzędziami, które utwierdzają je w przekonaniu, że urządzenia dostarczane przez Honeywell to produkty najwyższej klasy.
Stworzenie w pełni zintegrowanych rozwiązań, dzięki którym odprowadzanie zanieczyszczeń z wody będzie bezpieczne i w pełni zoptymalizowane, wpływa na cały proces eksploatacji przedsiębiorstwa przemysłowego.
W naszej ofercie posiadamy filtry samoczyszczące Honeywell, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, olej, sprężone powietrze, para wodna, a także innych nieagresywnych substancji. Solidne materiały wykorzystane do produkcji filtrów Honeywell, jak również prosty montaż i serwis, powodują, że klienci chętnie wykorzystują te urządzenia w przemyśle, gdzie oddziaływanie zanieczyszczeń jest dużym zagrożeniem dla nieodpowiednio zabezpieczonej konstrukcji.