Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Siłowniki Nenutec

Jednym z flagowych produktów marki Nenutecsiłowniki. Powstają one pod czujnym nadzorem wysokiej klasy ekspertów, którzy zwracają uwagę na każdy detal w trakcie ich produkcji. Polskie przedsiębiorstwo oraz pracujący dla niego specjaliści dokładają wszelkich starań, aby konstrukcja akcesoriów była nie tylko wytrzymała, ale także praktyczna. W ten sposób na rynek trafiają wysokiej jakości urządzenia o różnych parametrach i sporych możliwościach. Siłowniki Nenutec nie zawodzą oczekiwań, dlatego chętnie stawiają na nie marki działające w sektorze HVAC i automatyki przemysłowej.


Produkty idealne do instalacji oraz klap pożarowych


Siłowniki Nenutec mają wiele zastosowań. Ze względu na niezawodny charakter mogą być stosowane zarówno w systemach grzewczych, jak i instalacjach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Firma stworzyła także serię urządzeń dedykowaną do klap pożarowych, a więc mówimy o produktach spełniających bardzo rygorystyczne normy. W ofercie tej polskiej marki, a tym samym w naszym asortymencie, znajdują się np. standardowe siłowniki z serii NACA o momencie obrotowym od 2 Nm do 40 Nm. Do wspomnianych już klap pożarowych polecamy urządzenia z linii SAFA. W razie pożaru sprężyna powrotna ustawi klapę w bezpiecznym położeniu. Dostępne w naszym katalogu siłowniki Nenutec pomogą zabezpieczyć instalację przed mrozem lub rozprzestrzenianiem się dymu, sprawnie działając w trudnych warunkach. 


Części powstają w Polsce


Proponowane przez nas siłowniki marki Nenutec wytwarzane są w Polsce na autorskiej linii produkcyjnej firmy. Przekłada się to bezpośrednio na najwyższy standard produktów. Uwzględniając ponadprzeciętną żywotność części, ich dużą wytrzymałość oraz praktyczny charakter, śmiało można stwierdzić, że cena siłowników prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Wysoka jakość wykonania dotyczy także reszty akcesoriów z naszego asortymentu. Klientom dostarczamy niemniej wytrzymałe oraz praktyczne sterowniki klimakonwektorów i VAV. Poza tym jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne przetworniki elektropneumatyczne. W katalogach przygotowaliśmy w sumie tysiące części, gotowych do działania zarówno w prostych systemach wentylacyjnych, jak i zaawansowanych instalacjach grzewczych lub klimatyzacyjnych.