Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Czujniki i przetworniki Nenutec

Nenutecto jeden z liderów na rynku produktów dedykowanych sektorowi HVAC oraz automatyki przemysłowej. Wszystkie urządzenia oferowane przez tą markę to niezwykle innowacyjne produkty, odznaczające się wysoką jakością i funkcjonalnością. Do grona tych nowoczesnych urządzeń z pewnością zaliczają się czujniki i przetworniki Nenutec. To polskie przedsiębiorstwo może pochwalić się dziesiątkami różnego typu produktów o rozmaitej specyfikacji. Najbardziej popularne, a tym samym najczęściej stosowane modele znajdziesz w naszych katalogach. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z producentami urządzeń oferowane przez nas produkty niezbędne do każdej instalacji grzewczej, wentylacyjnej lub klimatyzacji możemy zaproponować Państwu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. 


Innowacyjne czujniki temperatury, ciśnienia i jakości powietrza


Do produktów Nenutec chętnie wybieranych przez indywidualnych klientów i branżowych ekspertów należą czujniki. W naszym asortymencie znajduje się niezwykle bogaty wybór tego rodzaju produktów, pełniących różnorodne funkcje. Największą popularnością cieszą się od wielu lat precyzyjne modele o kompaktowej budowie przeznaczone do pomiaru temperatury. Naszym klientom polecamy również nowoczesne urządzenia mierzące poziom wilgotności, czy też ciśnienia powietrza. W wielu instalacjach przydatne okażą się modele do monitorowania poziomu cieczy. W czytelny sposób sygnalizują przekroczenie minimalnego lub maksymalnego poziomu płynu. Z punktu widzenia zdrowia osób przebywających w budynku, istotne znaczenie mają czujniki Nenutec diagnozujące stężenie CO2. Urządzenia te stosuje się nie tylko w budynkach biurowych czy lokalach użyteczności publicznej, ale także w budynkach mieszkalnych. 


Kompleksowe zakupy w jednym miejscu


W naszym sklepie kupisz nie tylko przetworniki Nenutec, ale także pozostałe urządzenia do układów grzewczych lub wentylacyjnych takie jak: higrostaty, termostaty, presostaty i sterowniki klimakonwektorów. Niejednokrotnie klienci decydują się na zakup dodatkowych akcesoriów takich jak pozycjoner z wyświetlaczem LCD. Pełni on funkcję ogranicznika wartości maksymalnej albo minimalnej. Co ważne, gdyby doszło do przerwy w dostawie zasilania, wartość nastawy jest zachowywana. W sklepie astra-automatyka.pl kupisz nie tylko czujniki Nenutec, ale również wysokiej klasyfiltry oraz siłowniki, a wszystkie proponowane produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży tego rodzaju urządzeń każdy klient może mieć pewność, że w jego ręce trafią wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe i praktyczne urządzenia.