Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Akcesoria ESBE

Akcesoria ESBE to produkty uzupełniające, które niejednokrotnie są niezbędne do sprawnego działania instalacji budynkowych. W ofercie naszego sklepu dostępny jest pełny wybór oryginalnych akcesoriów oferowanych przez markę ESBE. Aby zaopatrzyć się w taki sprzęt, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Działanie i zastosowanie przykładowych akcesoriów ESBE

Do przykładowych akcesoriów ESBE dostępnych w naszym sklepie należy zawór do napełniania. Przedmiot ten służy do napełniania systemów grzewczych i innych obiegów zamkniętych. Zawór z serii VFA200 ma wbudowany zawór odcinający, a także zwrotny. Ten drugi posiada zabezpieczenie przed przepływem wstecznym typu EA.

Zawory spustowe stosuje się do kotłów grzewczych, zasobników c.w.u., a także systemów rurowych. Zawory zabezpieczone są w osłonki z mosiądzu. Inne akcesoria ESBE, do których należą zawory zwrotne, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić małe spadki ciśnienia w instalacji. Zamontować można je w dowolny sposób, z tym, że należy pamiętać o najmniejszym ciśnieniu otwarcia, które przy montażu pionowym musi być poprowadzone tak, aby przepływ był z góry do dołu.

Szczegóły dotyczące zamówienia akcesoriów ESBE

Chcesz zakupić wybrane produkty ESBE z naszego sklepu internetowego astra-automatyka.pl? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń do Państwa instalacji. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami proponowane przez nas urządzenia dostarczamy w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Gorąco zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z oferowanymi przez nas akcesoriami ESBE. Od wielu lat nieustannie dokładamy starań, aby każdy klient znalazł w naszym asortymencie urządzenia odpowiednie do jego instalacji. Państwa uwadze chcielibyśmy polecić m.in. proponowane przez nas liczniki energii elektrycznej oraz przemienniki częstotliwości. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem akcesoriów ESBE, prosimy o kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu bądź o kontakt e-mailowy. Postaramy się dostarczyć wszelkich niezbędnych informacji jak najszybciej!