Astra Automatyka > Produkty > Johnson Controls > Przetworniki elektropneumatyczne Johnson Controls

Przetworniki elektropneumatyczne


Przetwornik elektropneumatyczny to urządzenie, które pozwala na zamianę sygnałów elektronicznych na sygnały pneumatyczne. W naszej ofercie czekają na Państwa wysokiej jakości modele przetworników wyprodukowane przez jednego z liderów na rynku automatyki budynkowej - firmę Johnson Controls. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością tej kategorii. Przygotowaliśmy szeroki wybór sprzętu i atrakcyjne ceny.

Przetworniki elektropneumatyczne Johnson Controls


Przetworniki elektropneumatyczne dostępne w naszym sklepie dostarczane są przez markę Johnson Controls, międzynarodowy koncern, który specjalizuje się w produkcji sprzętu do systemów HVAC. Urządzenia sygnowane logo tego producenta cechują się wysoką jakością wykonania, a także wydajnym i bezawaryjnym działaniem. Dzięki wieloletniej współpracy z tą marką możemy Państwu zaproponować jej sprzęt w niezwykle atrakcyjnych cenach. Aby otrzymać wycenę na wybrane przez Państwa produkty zachęcamy do kontaktu i przesłania nam zapytania cenowego. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego z pewnością uda nam się przygotować dla Państwa propozycję dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Nasza oferta przetworników elektropneumatycznych


Jakie urządzenia znajdą Państwo w naszej ofercie? Przygotowaliśmy niezwykle szeroki wybór sprzętu o ciekawej specyfikacji. Dla przykładu przetwornik elektropneumatyczny EP-800 Johnson Controls posiada zwartą i prostą budowę, a także oferuje wysoki poziom dokładności oraz niską histerezę. Z kolei decydując się na inwestycję w model EP-2000 nabędziecie Państwo sprzęt, który zużywa bardzo małą ilość powietrza i działa na wysokim poziomie wydajności. Idealnie nadaje się m.in. do łączenia przyrostowych regulatorów elektrycznych z urządzeniami pneumatycznymi, a także do zdalnego nastawiania wartości zadającej w przypadku regulatorów. EP-1100 Johnson Controls jest z kolei przetwornikiem, który charakteryzuje wysoki poziom odporności na uszkodzenia i działanie szkodliwych czynników. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie gwarantują wiele lat prawidłowego działania, bez konieczności częstego serwisowania.

Atrakcyjne ceny przetworników


Przetworniki elektropneumatyczne dostępne są w naszym sklepie w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zacieśniona współpraca z Johnson Controls pozwala nam na możliwość przygotowania dla naszych klientów wyjątkowo atrakcyjnych propozycji, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z formularza dostępnego pod opisem każdego produktu, poprzez który można zapytać o więcej szczegółów. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu z pewnością przygotujemy dla Państwa propozycję zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności, bądź gdy został wycofany z produkcji model urządzenia, jaki posiadacie Państwo w swojej instalacji. Dołożymy wszelkich starań, aby dobrać odpowiednik zamiennik. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu, gdzie znajdziecie Państwo pełny wybór komponentów automatyki budynkowej takich marek jak Honeywell, Siemens czy Schneider Electric.