Astra Automatyka > Produkty > Siłowniki obrotowe

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić różnego rodzaju komponenty z zakresu automatyki i hydrauliki budynków. W asortymencie posiadamy między innymi siłowniki obrotowe, zwane również wahadłowymi. Są one niezbędnym elementem wielu instalacji, dlatego staraliśmy się zapewnić Państwu jak największy wybór tego rodzaju urządzeń. Wszystkie proponowane modele dostarczane są przez międzynarodowe, renomowane marki.Czym kierować się przy wyborze siłownika obrotowego do przepustnic?


Cieszy nas, że nieustannie rośnie liczba osób które wybierając siłownik obrotowy decyduje się na zakup oryginalnych, solidnie wykonanych urządzeń. Chcąc sprostać temu trendowi nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami komponentów automatyki budynkowej, słynącymi na całym świecie z najwyższej jakości swoich produktów. Do grona tego zaliczają się takie marki jak Honeywell, Belimo czy Johnson Controls. Wszystkie produkty dostarczane przez te firmy, w tym również prezentowane Siłowniki obrotowe do przepustnic, pracują bezawaryjnie przez wiele lat, w żaden sposób nie tracąc swoich właściwości. Poszczególne modele różnią się wieloma parametrami, więc przed zakupem należy dokładnie sprawdzić która wersja będzie najlepiej pasować do Państwa instalacji. Pod uwagę należy wziąć m.in. napięcie zasilania, typ sterowania czy czas przebiegu. Oferowane siłowniki obrotowe tp urzadzenia uniwersalne, zdolne do prawidłowej pracy w różnych warunkach. Dzieki temu mamy gwarancję, że każdy Klient znajdzie w naszym sklepie dokładnie taki produkt, jakiego poszukuje.Siłownik obrotowy – mały element o dużym znaczeniu


Siłowniki obrotowe do przepustnic, które dla Państwa przygotowaliśmy, mogą pracować przy zasilaniu 230V lub 24V. Wykonane zostały w taki sposób, aby ich montaż prebiegał szybko i sprawnie. Urządzenia te pracują bez zakłóceń zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach. Każdy proponowany przez nas siłownik obrotowy jest oryginalnym produktem, posiadającym niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające wysoką jakość jego wykonania. Sprzedane przez nas artykuły są również intuicyjne w obsłudze, co sprawia, że sterowanie zaworami przy ich pomocy jest łatwe nawet dla osób niemających na co dzień styczności z hydrauliką oraz automatyką budynków.


Brak produktów w wybranej kategorii.