Astra Automatyka > Produkty > Belimo > Czujniki Belimo

Czujniki Belimo do instalacji HVAC dostarczają niezawodnych i dokładnych pomiarów. Urządzenia te zapewniają monitorowanie wybranych parametrów, a także umożliwiają bezproblemową integrację z systemami automatyki budynku. Czujniki Belimo zostały wyposażone w obudowę o innowacyjnej konstrukcji, która umożliwia szybki montaż czujników bez użycia specjalistycznych narzędzi i łatwy rozruch oraz spełnia wymagania kategorii ochronnej IP65/NEMA 4X. Belimo oferuje pełny asortyment czujników do pomiaru temperatury, wilgotności, ciśnienia, natężenia przepływu, stężenia CO2 oraz lotnych związków organicznych (LZO), w tym do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, a także do pomiarów w rurociągach oraz kanałach.

Czujniki Belimo - dobry wybór


Marka Belimo to światowy lider na rynku w dziedzinie siłowników i zaworów. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje siłowniki do sterowania systemami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Oferowane czujniki Belimo znajdują zastosowanie w wielu typach obiektów, takich jak budynki mieszkalne, porty lotnicze, banki, centra handlowe, hotele, szpitale czy obiekty przemysłowe. Ich wysoka jakość jest gwarancją długoletniej i niezawodnej pracy. Czujniki Belimo pozwalają na zapewnianie komfortu i zmniejszenie zużycia energii. Firma Belimo oferuje architektom estetyczne i ponadczasowe wzornictwo, instalatorom szybką instalację, integratorom systemu łatwy rozruch, a klientowi końcowemu komfortowy klimat w pomieszczeniu.


W ofercie naszego sklepu astra-automatyka.pl znajdują się systemy najlepszych światowych producentów wyspecjalizowanych w produkcji urządzeń automatyki i sterowania. Znajdziesz u nas produkty z kategorii: termostaty, czujniki temperatury, czujniki wilgotności, a także liczniki energii elektrycznej. Oferujemy akcesoria tylko najlepszych marek jak Siemens, Belimo, Honeywell czy Johnson Controls.