Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Grupy pompowe ESBE

Grupy pompowe ESBE zostały opracowane specjalnie dla rynku budownictwa mieszkaniowego. Ponad stuletnie doświadczenie, które posiada firma ESBE, z powodzeniem wykorzystuje do tworzenia nowych urządzeń do kontroli, a także regulacji systemów grzewczych.

Zastosowanie przykładowych grup pompowych ESBE

Podwójna grupa pompowa ESBE z serii DxA100 jest jednostką, której używa się do dwóch oddzielnych obwodów ogrzewania. Grupa bezpośrednia przeznaczona jest do przesyłu czynników o wysokiej temperaturze pompowanego bezpośrednio z kotła do obwodu grzewczego, takie jak tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe. Natomiast grupa mieszająca jest przeznaczona do mieszania gorącego czynnika ze źródła temperatury obiegu grzewczego. Ten proces może być stosowany m.in. przy ogrzewaniu podłogowym.

Wśród zalet podwójnych grup pompowych oferowanych przez ESBE wymienić należy przede wszystkim ich łatwy montaż i bezproblemowe użytkowanie. Co więcej, urządzenia te wyróżniają się dużym przepływem oraz możliwością aktualizacji za pomocą odpowiedniego zestawu.

Szczegóły dotyczące zamówienia grup pompowych ESBE

W przypadku zainteresowania wybranymi produktami ESBE serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami urządzeń przygotujemy też bardzo atrakcyjną ofertę i prześlemy na wskazany adres e-mail informacje na temat wyceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas grupami pompowymi ESBE. Mamy wielką nadzieję, że każdy znajdzie w naszym sklepie produkt odpowiedni do swojej instalacji. Zachęcamy również do kupna siłowników liniowych ESBE oraz stacji świeżej wody ESBE. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem proponowanych przez nas grup pompowych, prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości e-mail. Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej oraz wedle życzeń klienta. Serdecznie zapraszamy!