Astra Automatyka > Produkty > Schneider Electric

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pełny wybór profesjonalnych urządzeń marki Schneider Electric, które mogą być stosowane w instalacjach domowych, budynkowych, przemysłowych i komercyjnych. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją. Decydując się na zakup produktów Schneider Electric u nas, zyskujecie Państwo gwarancję nabycia najwyższej klasy urządzeń w atrakcyjnych cenach, profesjonalną obsługę i pomoc w doborze urządzeń.

Szeroki wybór produktów Schneider Electric


Misją naszej firmy jest oferowanie klientom w pełni profesjonalnego i niezawodnego sprzętu służącego do technicznej obsługi mieszkań i budynków. Dlatego naszą działalność opieramy na współpracy z liderami rynkowymi, proponując klientom produkty z najwyższej półki, w tym m.in. urządzenia do automatyki Schneider Electric. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju zawory, siłowniki, czujniki temperatury gruntu, powietrza, cieczy czy kondensacji. Ponadto proponujemy Państwu sondy pomiaru prędkości powietrza, termostaty przeciwzamrożeniowe, regulatory pomieszczeniowe, przetworniki różnicy ciśnień oraz sygnalizatory różnicy ciśnień tej marki. W skład każdej grupy produktowej wchodzi wiele serii urządzeń co gwarantuje, że wybór produktów Schneider w naszym sklepie jest na tyle duży, że każdy klient znajdzie rozwiązanie w pełni odpowiadające jego potrzebom.

Schneider Electric - wysoka jakość wykonania


Dlaczego zdecydowaliśmy się na tak szeroką współpracę z firmą Schneider Electric? Od początku naszej działalności zdecydowaliśmy, że chcemy oferować klientom produkty z zakresu automatyki i hydrauliki budynków najwyższej jakości. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami tego typu urządzeń. Do grona tego z pewnością zalicza się francuski koncern Schneider Electric, którego produkty spełniają wszelkie obowiązujące normy i wymagania. Firma jest jednym z liderów na rynku sprzedaży urządzeń usprawniających obsługę budynków od strony technicznej. Dostarczany przez nią sprzęt jest solidny, precyzyjny i niezawodny. Firma dba o odpowiednie zabezpieczenie elektroniki znajdującej się w swoich produktach. Obudowy urządzeń sygnowanych logiem Schneider Electric są wykonane z trwałych materiałów odpornych na działanie czynników niekorzystnych. Potwierdzają to wysokie klasy ochrony przyznawane oferowanym urządzeniom oraz zgodność z normami narzuconymi przez unijne przepisy. Warto zwrócić uwagę na to, że automatyka Schneider jest dostosowana do pracy w różnego rodzaju warunkach atmosferycznych. Dostarczany sprzęt cechuje odporność na uszkodzenia oraz niski poziom awaryjności. W połączeniu z precyzyjnym działaniem sprawia to, że inwestycja w produkty Schneider Electric jest po prostu opłacalna. Serdecznie zapraszamy do współpracy i wysyłania zapytań cenowych dotyczących sprzętu dostępnego w tym dziale. Gwarantujemy ekspresowy kontakt oraz przygotowanie oferty dostosowanej do potrzeb i możliwości każdego z naszych klientów.

Firma Schneider Electric od prawie dwustu lat dostarcza innowacyjne rozwiązania dla domów, budynków oraz przemysłu na całym świecie. Marka posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów automatyki budynkowej. Proponuje swoim użytkownikom między innymi sterowniki i oprogramowanie BMS, jak również szeroki wybór zaworów, siłowników, czujników, przetworników i przepustnic.

W dzisiejszych czasach żaden innowacyjny, nowoczesny budynek nie może funkcjonować bez zaawansowanych systemów automatyki budynkowej. Rozwiązania dostarczane przez markę Schneider Electric z zakresu automatyki budynkowej z roku na rok stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów oraz osób zarządzających budynkami. Doceniają oni korzyści, jakie zapewnia obecnym, jak i przyszłym inwestycjom. Dzięki innowacyjnym instalacjom możliwe jest usprawnienie obsługi budynków, szybka reakcja w przypadku sytuacji awaryjnych i łatwe prowadzenie czynności serwisowych.

Proponowane przez Schneider Electric czujniki i przetworniki umożliwiają opomiarowanie urządzeń i instalacji wentylacji, ogrzewania i chłodzenia (HVAC). Czujniki umożliwiają pomiar temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza oraz poziomu oświetlenia w pomieszczeniach. W ofercie marki znajduje się również szeroki asortyment niezawodnych zaworów, które zapewniają bezawaryjną pracę instalacji przez długie lata, jak również i siłowników do zaworów o różnych rozmiarach, sterowanych różnymi sygnałami.

Firma od początku swojego istnienia oferuje klientom najnowsze rozwiązania technologiczne, które w pełni odpowiadają na ich potrzeby.