Astra Automatyka > Produkty > Schneider Electric

Firma Schneider Electric od prawie dwustu lat dostarcza innowacyjne rozwiązania dla domów, budynków oraz przemysłu na całym świecie. Marka posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów automatyki budynkowej. Proponuje swoim użytkownikom między innymi sterowniki i oprogramowanie BMS, jak również szeroki wybór zaworów, siłowników, czujników, przetworników i przepustnic.

W dzisiejszych czasach żaden innowacyjny, nowoczesny budynek nie może funkcjonować bez zaawansowanych systemów automatyki budynkowej. Rozwiązania dostarczane przez markę Schneider Electric z zakresu automatyki budynkowej z roku na rok stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów oraz osób zarządzających budynkami. Doceniają oni korzyści, jakie zapewnia obecnym, jak i przyszłym inwestycjom. Dzięki innowacyjnym instalacjom możliwe jest usprawnienie obsługi budynków, szybka reakcja w przypadku sytuacji awaryjnych i łatwe prowadzenie czynności serwisowych.

Proponowane przez Schneider Electric czujniki i przetworniki umożliwiają opomiarowanie urządzeń i instalacji wentylacji, ogrzewania i chłodzenia (HVAC). Czujniki umożliwiają pomiar temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza oraz poziomu oświetlenia w pomieszczeniach. W ofercie marki znajduje się również szeroki asortyment niezawodnych zaworów, które zapewniają bezawaryjną pracę instalacji przez długie lata, jak również i siłowników do zaworów o różnych rozmiarach, sterowanych różnymi sygnałami.

Firma od początku swojego istnienia oferuje klientom najnowsze rozwiązania technologiczne, które w pełni odpowiadają na ich potrzeby.