Astra Automatyka > Produkty > Siemens > Zawory Siemens

Siemens oferuje wszechstronny asortyment systemów automatyki budynkowej i urządzeń HVAC dla różnego rodzaju instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Nasze systemy automatyki budynkowej są dostosowane do różnych wymagań, dzięki temu Klienci uzyskują korzyści nie tylko z minimalizacji kosztów instalacji i kosztów operacyjnych, ale także z wysokiego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności. Odpowiednio dobrane zawory Siemens umożliwiają szybkie zatrzymanie dopływu lub swobodny przepływ wody, gazu lub innej cieczy.

Zawory Siemens na astra-automatyka.pl


W ofercie naszego sklepu astra-automatyka.pl znalazły się zawory Siemens strefowe, kulowe, gwintowane i kołnierzowe. Zawory Siemens strefowe są stosowane w różnego rodzaju instalacjach wentylacji i klimatyzacji do regulacji końcowych urządzeń przygotowania powietrza po stronie wody w obiegach zamkniętych, takich jak klimakonwektory indukcyjne czy wentylatorowe, małe nagrzewnice oraz chłodnice wtórne. Doskonale sprawdzają się również w instalacjach stref grzewczych z zamkniętym obiegiem, np. do: apartamentów, pojedynczych pięter budynku czy wybranych pomieszczeń.


Zawory Siemens kulowe przeznaczone są do stosowania w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jako zawory kulowe odcinające lub przełączające. Mogą być używane w obiegach zamkniętych. Zawory Siemens kulowe można łatwo zmontować na obiekcie. Nie są do tego potrzebne żadne specjalne narzędzia. Zawory nie wymagają konserwacji.


Zawory Siemens gwintowe przeznaczone są do stosowania w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jako zawory regulacyjne mieszające lub rozdzielające. Zawory te zostały wykonane z brązu. W zależności od rodzaju mogą być stosowane zarówno do obiegów otwartych, jak i zamkniętych. Zawory Siemens można z łatwością zamontować na obiekcie. W tym celu nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia ani czynności nastawcze.

Zawory kołnierzowe i wiele więcej


Zawory Siemens kołnierzowe wykonane ze staliwa przeznaczone są do instalacji ciepłowniczych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Sprawdzą się do czynników o temperaturze od -25 do 220 stopni Celsjusza. Mogą być stosowane jako zawory regulacyjne mieszające lub rozdzielające. Przeznaczone są zarówno do obiegów zamkniętych, jak i otwartych.


W ofercie sklepu astra-automatyka.pl znajdziesz bogatą ofertę systemów najlepszych światowych producentów wyspecjalizowanych w produkcji urządzeń automatyki i sterowania. Uwzględniliśmy ofertę takich marek jak Siemens, Honeywell, Belimo. Dokonaliśmy również najlepszej selekcji siłowników do zaworów, przemienników częstotliwości, liczników energii elektrycznej i ciepła, a także przetworników elektropneumatycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wątpliwości i pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.