Astra Automatyka > Produkty > Belimo > Akcesoria Belimo

Belimo to jedna z wiodących na naszym rynku firm, która opracowuje, produkuje i sprzedaje siłowniki do sterowania systemami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty tego światowego lidera w dziedzinie siłowników i zaworów. Oferowane przez nas akcesoria Belimo znajdują zastosowanie w wielu typach obiektów, takich jak budynki mieszkalne, porty lotnicze, banki, centra handlowe, hotele, szpitale czy obiekty przemysłowe. Ich wysoka jakość jest gwarancją długoletniej i niezawodnej pracy. Akcesoria Belimo polecamy każdej osobie, która chce się cieszyć najlepszymi produktami przez wiele lat. Akcesoria Belimo to m.in. siłowniki do przepustnic, zawory regulacyjne i czujniki, które zapewniają najwyższy komfort użytkownikom pomieszczeń, jednocześnie zmniejszając zużycie energii. Działają perfekcyjnie przez długie lata, zyskując zaufanie naszych klientów ze względu na niezawodność i trwałość.

Licznik energii termicznej Belimo


Certyfikowane liczniki ciepła firmy Belimo spełniają wymagania normy EN 1434. Posiadają zatwierdzenie zgodnie z europejską dyrektywą 2014/32/UE w sprawie przyrządów pomiarowych (MID). Dostarczają one zweryfikowane dane do celów fakturowania, które można wykorzystać do bezpośredniego rozliczania najemców. Liczniki ciepła są również dostępne w wersji bez dopuszczenia MID / EN 1434. Mogą one niezawodnie mierzyć energię cieplną, nawet gdy w wodzie znajduje się glikol. Automatycznie i w sposób ciągły mierzą zawartość glikolu w płynie, kompensują ją i w ten sposób zapewniają niezawodny ultradźwiękowy pomiar przepływu objętościowego. Dzięki temu można precyzyjnie określić energię cieplną. Liczniki ciepła Belimo są zaprojektowane jako urządzenia wielozadaniowe, tzn. można je używać jako liczniki ciepła, liczniki zimna lub kombinowane liczniki ciepła/zimna. Akcesoria Belimo można instalować zarówno na powrocie, jak i na zasilaniu instalacji. Informacje o zastosowaniu i pozycji montażu przekazuje się do zaworu podczas konfiguracji za pomocą smartfona i aplikacji Belimo Assistant App lub laptopa oraz wbudowanego serwera internetowego.


Nasz sklep oferuje urządzenia z zakresu automatyki i sterowania najlepszych marek z całego świata. Znajdziesz u nas m.in. zawory, czujniki i przetworniki oraz komponenty chłodnicze.