Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Akcesoria Nenutec

Marka Nenutec znana jest na polskim rynku jako firma produkująca nowoczesne urządzenia zgodne ze światowymi trendami. Przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloma innowacyjnymi produktami skierowanymi do instalacji HVAC i automatyki przemysłowej. Wybór produktów tej marki zapewnia bezpieczne oraz wydajne funkcjonowanie instalacji wentylacyjnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Na uwagę zasługują także dodatkowe akcesoria oferowane przez koncern Nenutec np. pozycjoner z wyświetlaczem LCD. Godne uwagi propozycje w atrakcyjnej cenie znajdziesz w naszym sklepie. 


Produkty o szerokim zastosowaniu 


W naszej ofercie dostępne są uniwersalne akcesoria Nenutec, rekomendowane do stosowania z termostatami, czujnikami i przetwornikami ciśnienia tej marki, higrostatami, czy też sondami przepływu powietrza. Dzięki tym funkcjonalnym produktom domowe oraz firmowe systemy mogą pracować z maksymalną wydajnością. Na liście interesujących produktów znajdują się m.in. konsole montażowe, sprężyny oraz płetwy. Wszystkie te akcesoria Nenutec wykonano z wytrzymałego mosiądzu lub równie solidnej stali nierdzewnej. Dzięki użyciu tych komponentów części dobrze opierają się działaniu niekorzystnych czynników, z jakimi muszą mierzyć się w domowych oraz firmowych instalacjach. Proponowane przez nas akcesoria są bardzo uniwersalne i można je wykorzystać na wiele sposobów. 


Zaawansowane akcesoria elektroniczne 


Oferowane przez nas akcesoria Nenutec nie ograniczają się jedynie do części mechanicznych. W naszym asortymencie dostępny jest m.in. innowacyjny pozycjoner z wyświetlaczem LCD. To proste w obsłudze urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do wentylacji, klimatyzacji i układów grzewczych. Jego zadaniem jest sterowanie analogowymi siłownikami. W katalogach naszego sklepu znajduje się szeroki wybór nowoczesnych urządzeń do najbardziej skomplikowanych systemów. Posiadamy akcesoria od topowych producentów, w tym Honeywell, Johnson Controls oraz polskiej marki Nenutec. Mamy wiele lat doświadczenia na rynku, dlatego w razie kłopotów z wyborem urządzeń z ogromną przyjemnością doradzimy Państwu w selekcji właściwych produktów. Systematycznie śledzimy rynkowe nowości, oferując jedyne najlepsze urządzenia. Długoletnia współpraca z ich producentami umożliwia nam oferowanie produktów w naprawdę dobrych cenach.