Astra Automatyka > Produkty > Joventa > Siłowniki do przepustnic bez sprężyny powrotnej JoventaJoventa - co to za marka?


Joventa to lider na rynku wśród producentów siłowników do przepustnic, które znajdują zastosowanie w instalacjach wentylacji, klimatyzacji, a także instalacjach grzewczych i chłodniczych. Firma powstała w 1991 roku w Szwajcarii w mieście Jona SG. Ogromne doświadczenie i wiedza ekspertów tej marki pozwala na produkcję wyjątkowych urządzeń, które wyróżniają się niezawodnością i solidnością. Joventa przykłada ogromną wagę do produkcji wysokiej jakości urządzeń, dlatego wybierając jej produkty można mieć pewność, że będą one służyły przez długie lata. To wysoka jakość w atrakcyjnej cenie, dlatego warto pomyśleć o wyborze siłowników do przepustnic bez sprężyny powrotnej Joventa i innych produktów tej firmy.Jakie siłowniki do przepustnic bez sprężyny powrotnej Joventa są dostępne?


Oferta siłowników do przepustnic bez sprężyny powrotnej Joventa w naszym sklepie internetowym jest niezwykle szeroka, dlatego każdy znajdzie to, czego szuka. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się siłowniki do przepustnic DAN1, DAN2, DAN5, DMN1.2 i DMN5.2 JOVENTA. Zostały one stworzone z myślą o obsłudze małych i dużych przepustnic powietrza w wielu instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Kompaktowa konstrukcja i uniwersalny adapter z ogranicznikiem kąta obrotu to coś, co wyróżnia siłowniki do przepustnic bez sprężyny powrotnej Joventa w naszej ofercie. Dodatkowo, produkty te są proste w montażu. Wykonuje się go przy użyciu uniwersalnego adaptera do montowania na trzpieniu. Oferowane przez nas siłowniki posiadają sterowanie typu WŁ./WYŁ., trzypunktowe i proporcjonalne. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie, jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią wszystkie oczekiwania. Poza Joventa w ofercie naszego sklepu posiadamy również produkty wielu innych flagowych marek takich jak Belimo, Nenutec i wiele innych, dlatego zachęcamy do zakupów.