Astra Automatyka > Produkty > Honeywell > Czujniki i przetworniki

Honeywell czujniki i przetworniki


Urządzenia pomiarowe Honeywell stosowane są w różnego typu instalacjach w celu efektywnego zarządzania systemami automatyki budynkowej i hydrauliki. Zapewniają maksymalną funkcjonalność systemów i optymalizację kosztów ich eksploatacji. Dla przykładu niezwykle precyzyjne czujniki i termostaty dostępne w naszej ofercie pozwalają na dokładną weryfikację wszelkich nieprawidłowości w systemach. To z kolei pozwala uniknąć uchybień, które mogłyby doprowadzić do poważnych usterek, a nawet narazić na niebezpieczeństwo osoby przebywające w danym pomieszczeniu.
W naszym sklepie www.astra-automatyka.pl dostępne są nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Klientom proponujemy różnego rodzaju czujniki temperatury Honeywell, przetworniki sygnału, detektory obecności gazów łatwopalnych, higrometry, automatyczne odpowietrzniki, a także różnorodne modele termostatów.
Dzięki profesjonalnym czujnikom temperatury i tlenku węgla Honeywell systemy automatyki budynkowej pracują bezawaryjnie przez wiele lat bez względu na okoliczności.
Producent tych urządzeń, renomowana i znana na całym świecie marka Honeywell, wykorzystując nowoczesne technologie łączy jakość wykonania produktów z efektywnością ich pracy.

Zastosowanie czujników Honeywell


Niezawodne mechanizmy i nowoczesne rozwiązania doskonale wspierają proces zarządzania budynkami, gwarantując optymalizację kosztów zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Mając na uwadze najwyższe standardy jakości i użyteczności, proponujemy naszym klientom czujniki Honeywell, których potencjał doceniony został między innymi w wielu segmentach przemysłu i rolnictwie. Stanowią one wsparcie w budowie maszyn, ale również doskonale sprawdzają się w systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
W naszej ofercie posiadamy wyjątkowo szeroki wybór czujników do temperatury produkowanych przez Honeywell. Urządzenia te wyróżnia niezwykła precyzja pomiarów, wysoka szczelność oraz bardzo prosta instalacja. Nie bez znaczenia pozostaje również ich uniwersalność, dzięki której mogą być stosowane w zróżnicowanych warunkach eksploatacyjnych. Proponujemy czujniki temperatury Honeywell o różnym zakresie pomiarowym i sposobie montażu. Wszystkie oferowane przez nas modele gwarantują bezawaryjną i w pełni efektywną pracę. To z kolei przekłada się na sprawne funkcjonowanie instalacji z zachowaniem optymalnego poziomu wykorzystania energii.

Prosty, intuicyjny termostat pomieszczeniowy od Honeywell


Dla naszych klientów przygotowaliśmy również niezwykle szeroki wybór termostatów Honeywell. Urządzenia te to połączenie innowacyjnych rozwiązań ze starannie dobranymi komponentami. Stosowane są z powodzeniem w nowoczesnych, niezwykle skomplikowanych instalacjach HVAC na całym świecie, gdzie sterują pracą wentylatorów i klimakonwektorów. Ponadto doskonale się spisują przy regulowaniu pracy kotłów, zaworów strefowych, pomp cyrkulacyjnych, a także grzejników elektrycznych. Termostaty Honeywell wyróżniają się dokładnością pomiarów i nowoczesnym wyglądem. Niezawodnie monitorują wszelkie nieprawidłowości w pracy instalacji, zabezpieczając ją przed czynnikami wysokiego ryzyka. Prosta, intuicyjna obsługa termostatów gwarantuje szybki montaż urządzeń. Co ważne, wszystkie dostarczane przez nas czujniki i termostaty Honeywell spełniają obowiązujące normy i posiadają certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość wykonania.