Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Stacje świeżej wody ESBE

Brak produktów w wybranej kategorii.


Stacje świeżej wody ESBE to profesjonalne urządzenia o wysokiej wydajności, które wykorzystuje się do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dzięki nim temperatura wody pozostaje stała, a czas oczekiwania jest zerowy. Duży wpływ na to ma zawór ESBE, który został wbudowany w urządzenie.

Działanie i informacje ogólne na temat przykładowej stacji świeżej wody serii FSK100

Stacja świeżej wody ESBE działa w zależności od natężenia przepływu. Zapewnia ona ciepłą wodę użytkową. Urządzenie jest złożone z unikatowego bloku wody zawierającego pompkę i szybki 3-drogowy zawór mieszający. Pompa odpowiada za prawidłową objętość wody grzewczej. Dzięki temu użytkownik może korzystać z ciepłej wody zawsze o takiej samej temperaturze. Wysoka wydajność stacji świeżej wody ESBE jest możliwa dzięki zastosowaniu przepływów przeciwprądowych, płyt falistych i dwuprzebiegowych, płytowych wymienników ciepła.

Główną częścią stacji świeżej wody ESBE jest sterownik. To on gromadzi dane i jest odpowiedzialny za wyjątkowo wysoką wydajność stacji. Sterownik może być podany w tryb serwisowy, a regulator umożliwia ustawienie temperatury ciepłej.

Jakie są zalety takiej stacji świeżej wody ESBE?

Warto wspomnieć o zaletach, które wiążą się z posiadaniem stacji świeżej wody ESBE. Po pierwsze zawsze ma się dostępną świeżą wodę użytkową w żądanej ilości. Charakteryzuje się ona również krótkim czasem reakcji z utrzymaniem stabilnej temperatury. Co więcej, dzięki temu urządzeniu można pozbyć się bakterii Legionella.

W ofercie naszego sklepu astra-automatyka.pl dostępny jest pełny wybór stacji świeżej wody ESBE. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się tymi urządzeniami, gdyż sprawią one, że w Państwa domach zawsze będzie dostępna ciepła zdatna woda. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi urządzeniami dostępnymi w naszej ofercie, takimi jak sterowniki ESBE oraz siłowniki ESBE.