Astra Automatyka > Produkty > PENN® by Johnson Controls

PENN®, obecnie wchodzący w skład koncernu Johnson Controls, od ponad 125 lat projektuje i dostarcza rozwiązania dla budynków, branży motoryzacyjnej i energetycznej. Produkty PENN® by Johnson Controls są również znane i doceniane w przemyśle petrochemicznym i przetwórczym.
W portfolio marki znajdują się m.in. zawory regulacyjne, kulowe i motylkowe, pompy ciepła, gazomierze, regulatory gazu, manometry, regulatory ciśnienia, zawory z siłownikami obrotowymi etc. Produkty PENN® pozwalają klientom w pełni kontrolować temperaturę, ciśnienie oraz przepływ powietrza.
Urządzenia oferowane przez firmę wyróżniają się solidną konstrukcją oraz precyzją wykonania. Dostępność licznych wersji każdego z produktów powoduje, że jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt niemal do każdej instalacji, a marka zapewnia wsparcie dla swoich klientów w trakcie ich użytkowania.
PENN® by Johnson Controls
Każdy specjalista w zakresie automatyki i hydrauliki budynków w swojej pracy zwraca przede wszystkim uwagę na stan urządzeń, które wchodzą w skład systemu. Jedynie komponenty najwyższej jakości gwarantują właściwą pracę całej instalacji. Dlatego integratorzy systemów coraz częściej decydują się na zakup produktów od renomowanych producentów. Zależy im, aby kupowane produkty wykonane zostały z trwałych materiałów, gwarantujących swoim użytkownikom bezpieczeństwo.
Spółka Astra Automatyka przykłada ogromną wagę do jakości sprzedawanych komponentów. Abyśmy mogli zaproponować naszym klientom dany produkt musimy mieć pewność, że spełnia on wszelkie normy narzucone przez prawo, a jakość wykonania ich nie zawiedzie. Z tego względu bardzo ostrożnie dobieramy swoich partnerów biznesowych. Jednym z naszych głównych dostawców jest firma Johnson Controls oferująca m.in. produkty marki PENN. Produkty dostarczane przez ten koncern od lat cieszą się świetną opinią, a klienci doceniają ich łatwy montaż i późniejszą obsługę urządzeń na obiekcie.
Gwarancja zadowolenia z zakupu produktów Penn
W naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejsze rozwiązania oferowane przez światowych producentów komponentów automatyki budynkowej. Proponujemy najwyższej klasy czujniki temperatury, elektroniczne sterowniki chłodnicze czy moduły regulacji ciśnienia. W każdej rodzinie produktów znajdują się liczne modele charakteryzujące się różnymi parametrami, tak, aby każdy klient znalazł urządzenia spełniające wymagania jego instalacji. Wszystkie produkty Penn doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach, nie tracąc na wydajności nawet po upływie dłuższego okresu eksploatacji. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu dobrania odpowiednich urządzeń. Gwarantujemy miłą obsługę i szybką realizację wszystkich zamówień.