Astra Automatyka > Produkty > YORK

YORK® to synonim nowoczesnych systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Marka tworzy niezawodne rozwiązania niemal dla wszystkich rodzajów budynków niezależnie od ich wielkości: biur, hoteli, szpitali, zarówno nowych jak i modernizowanych.

Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z jednej strony zaspokajać potrzeby cywilizacyjne i przemysłowe, z drugiej natomiast by respektować wymogi i normy ekologiczne.

Marka oferuje agregaty wody lodowej, agregaty absorpcyjne, pompy ciepła i centrale klimatyzacyjne. W jej asortymencie znajdują się również rooftopy, klimakonwektory, klimatyzacja precyzyjna, systemy klimatyzacji split, multisplit i VRF.
W trosce o naszych klientów w ofercie Astra Automatyka mamy tylko i wyłącznie urządzenia najlepszych, renomowanych producentów. Do tego grona z pewnością zalicza się YORK® - jedna z najbardziej rozpoznawanych marek w branży HVAC. Wchodzi ona w skład firmy Johnson Controls, Inc. Urządzenia YORK cechują się najwyższą jakością i bezawaryjną pracą. Firma wyróżnia się innowacyjnością oraz wykorzystaniem w produkcji wiodących technologii. Urządzenia produkowane są z wyjątkowo trwałych tworzyw, dzięki czemu są niezwykle odporne na uszkodzenia.
Klienci decydujący się na zakup produktów YORK mogą mieć pewność, że dzięki nim zyskają wyjątkową jakość powietrza w swoim pomieszczeniu, efektywność energetyczną oraz najlepszą wydajność.

Bogata oferta produktów wprost od firmy York
Marka YORK dostarcza produkty najwyższej jakości od ponad 140 lat, nieustannie znajdując się w światowej czołówce producentów sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego. Zainteresowanie agregatami absorpcyjnymi, centralami wentylacyjnymi, klimakonwektorami oraz wieloma innymi systemami marki York regularnie rośnie. Urządzenia te zaspokajają potrzeby cywilizacyjne i przemysłowe. Jednocześnie respektują one wymogi prawne i normy ekologiczne. Wyjątkowo szeroka gama produktów sprawia, że urządzenia mogą być używane zarówno na największych instalacjach przemysłowych, jak również w małych budynkach mieszkalnych.