Astra Automatyka > Produkty > YORK > Części zamienne do klimakonwektorów YORK

Klimakonwektory York


Klimakonwektory to urządzenia służące do utrzymania temperatury w danym pomieszczeniu na pożądanym poziomie. Rozwiązanie to stosowane jest zazwyczaj w miejscach pracy - m.in. pomieszczeniach biurowych. Od klasycznych klimatyzatorów odróżnia je czynnik chłodzący, którym w przypadku klimakonwektorów jest woda.

W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa ofertę urządzeń firmy York. Klimakonwektory sygnowane logo tej firmy są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szeroka oferta klimakonwektorów York


W ofercie naszego sklepu dostępny jest szeroki wybór sprzętu firmy York. Klimakonwektory dostępne w tym dziale możemy podzielić na kilka kategorii: sprzęt przeznaczony pod zabudowę, urządzenia gotowe do zamontowania bez zabudowy, splity ścienne, splity kanałowe, splity kasetonowe, jednostki odzyskiwania energii, multisplity kanałowe czy multisplity przypodłogowo-podsufitowe.

Szeroka oferta urządzeń sprawia, że każdy klient z łatwością znajdzie u nas sprzęt dopasowany do swoich potrzeb i wymagań. Nasza oferta jest również idealna dla wszystkich fachowców, którzy potrzebują urządzeń różnego typu do swojej codziennej pracy montażowej.

Wysoka jakość klimakonwektorów


Dlaczego polecamy klimakonwektory York? Marka ta wchodzi w skład koncernu Johnson Controls, który jest z kolei jednym ze światowych liderów w produkcji i sprzedaży rozwiązań ułatwiających zabezpieczenie i zwiększanie wydajności w budynkach.

Decydując się na zakup sprzętu dostępnego w tym dziale zyskują Państwo pewność, że w Wasze ręce trafi solidne, efektywnie działające i długowieczne urządzenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wysłania nam zapytania cenowego dotyczącego sprzętu, który Państwa interesuje. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa wycenę tak szybko, jak to tylko możliwe. Jesteśmy dostępni również w przypadku jakichkolwiek pytań natury technicznej drogą telefoniczną oraz mailową.