Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Sterowniki klimakonwektorów Nenutec

Brak produktów w wybranej kategorii.


Nasi klienci często decydują się na zakup sterowników klimakonwektorów Nenutec. To uniwersalne urządzenia, doskonale sprawdzające się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie tej marki dostępne są różnego rodzaju modele różniące się wybranymi parametrami. Kompaktowa konstrukcja tych urządzeń ułatwia ich montaż oraz codzienne użytkowanie. Jednocześnie urządzenia mają sporą wytrzymałość mechaniczną oraz dobrze radzą sobie z trudnymi warunkami. Wszystko to sprawia, że sterowniki klimakonwektorów Nenutec będą dobrym wyborem do Twojej instalacji wentylacyjnej, grzewczej lub klimatyzacji.


Zastosowanie i przeznaczenie sterowników klimakonwektorów


Sterowniki klimakonwektorów Nenutec, podobnie jak zawory lub siłowniki, stanowią istotny element systemów HVAC. Decydując się na zakup uniwersalnych modeli takich jak PC-U, ich użytkownik będzie mógł bez problemu sterować np. wentylatorem z silnikiem EC lub siłownikiem przepustnicy. Do oferowanych produktów można podłączyć różnego typu czujniki, poczynając od sond temperatury, poprzez przetworniki wilgotności, a kończąc na modelach monitorujących stężenie gazów. Sterowniki klimakonwektorów Nenutec dają możliwość skonfigurowania sygnału wyjściowego rosnącego lub malejącego przy wzroście mierzonej wartości. Ich użytkownik może liczyć na swobodną regulację nastawy, zakresu proporcjonalności oraz czasu całkowania. 


Urządzenia spełniają niezbędne normy jakościowe


W ofercie naszego sklepu dostępne są sterowniki klimakonwektorów Nenutec o najwyższym standardzie wykonania. Jakość produktów potwierdzają uzyskane przez nie atesty. Urządzenia spełniają m.in. założenia dyrektywy dotyczącej urządzeń niskonapięciowych. Wpisują się również w wytyczne normy kompatybilności elektromagnetycznej. Decydując się na ich zakup klient zyskuje pewność, że nawet po długim czasie urządzenia te będą pracowały z maksymalną wydajnością oraz pozwolą wydajnie zarządzać klimatyzacją. Co równie ważne sterowniki klimakonwektorów Nenutec zamknięto w przyjemnej dla oka obudowie. Nowoczesny design konstrukcji idealnie wpisuje się w niemniej innowacyjne możliwości sprzętu. Zachęcamy do zakupu tych urządzeń, jak również do przyjrzenia się pozostałym produktom dostępnym w naszych katalogach.