Astra Automatyka > Produkty > Siemens > Przemienniki częstotliwości Siemens

Przemienniki częstotliwości Siemens


Przemienniki częstotliwości są zespołem układów, który umożliwia zamianę prądu o stałej częstotliwości w energię o częstotliwości regulowanej. Stosuje się je m.in. w silnikach pomp czy sprężarek. W naszym sklepie czeka na Państwa szeroka oferta tego rodzaju sprzętu wyprodukowanego przez renomowanego producenta - firmę Siemens. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą dostępną w tym dziale. Oferujemy w pełni profesjonalne przemienniki częstotliwości Siemens w atrakcyjnych cenach.

Przemienniki częstotliwości najwyższej jakości


Lata doświadczeń na rynku automatyki budynkowej utwierdziły nas w przekonaniu, iż w przypadku tworzenia lub modernizacji instalacji HVAC należy decydować się na sprawdzone urządzenia od zaufanych producentów. W myśl tej zasady w naszym sklepie znajdą Państwo produkty od renomowanych firm, w tym m.in przemienniki częstotliwości Siemens. Ta niemiecka marka znana jest na całym świecie ze swojej solidności. Nie inaczej jest w przypadku sprzętu tego rodzaju. Przemienniki sygnowane logo Siemens gwarantują wiele lat niezawodnej, w pełni wydajnej pracy instalacji.

Przemienniki częstotliwości godne polecenia


Jednym z modeli przemienników, który z pewnością zasługuje na polecenie jest seria G120P Siemens. Urządzenie to jest przeznaczone do sterowania pompami lub wentylatorami. Umożliwia szereg zabiegów regulacyjnych - m.in. regulowanie prędkości wentylatorów czy prędkości pomp regulacyjnych w systemach HVAC. Posiada wbudowane 4 regulatory PID i odporną na uszkodzenia obudowę o wysokim stopniu ochrony. Warto wspomnieć również o tym, iż jest to model wyjątkowo przyjazny dla osoby, która go obsługuje. Panel operatorski oferuje wszechstronną diagnostykę i szereg komunikatów tekstowych. Zdecydowanie polecamy ten model przemiennika wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnego sprzętu za rozsądne pieniądze.

Atrakcyjne ceny przemienników


Zaletą naszej oferty, oprócz wysokiej jakości oferowanego sprzętu, są również atrakcyjne ceny jakie dla Państwa przygotowaliśmy. W naszym sklepie możecie Państwo kupić w pełni profesjonalne, wyjątkowo solidne i niezawodne przemienniki częstotliwości w naprawdę rozsądnych cenach. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o wysłanie zapytania cenowego. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa wiadomość tak szybko, jak to możliwe i przygotują ofertę, której ostateczny kształt będzie oparty przede wszystkim o Państwa potrzeby.

Zachęcamy również do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją każdego urządzenia dostępnego w tym dziale. Na odpowiednich podstronach zawarte zostały wszystkie kluczowe informacje, a także dostęp do karty katalogowej.

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności związanych z naszą ofertą również zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony i wiadomości i chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy, że dostarczymy Państwu sprzęt z najwyższej półki za rozsądne pieniądze.