Astra Automatyka > Produkty > Honeywell > Zawory Honeywell

Zawory Honeywell


Zamykanie otworów, wylotów, regulowanie przepływu cieczy i gazów przez poszczególne przewody, a także zapobieganie ich cofaniu się – w tych celach zdecydowanie najczęściej stosowane są zawory Honeywell, dostępne w ofercie sklepu Astra Automatyka. Jeżeli więc potrzebujesz jednego z modeli oferowanych przez tą amerykańską markę, polecamy skorzystanie z przygotowanej przez nas oferty. Znajdziesz w niej bez problemu wiele odmian wspomnianych artykułów, dzięki czemu na pewno z łatwością pozyskasz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Zawory trójdrożne Honeywell – do czego służą?


Różnorodność to cecha charakteryzująca zawory Honeywell – doskonale znanej w wielu krajach marki, od ponad stu lat dostarczającej na rynek nowe rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Wszystkie proponowane przez nią modele łączy wysoka jakość wykonania i zdolność do prawidłowego pełnienia swojej roli w poszczególnych systemach przez długi czas. Nic więc dziwnego, że regularnie rośnie rzesza klientów decydujących się skorzystać z naszych usług i nabyć m.in. zawór trójdrożny Honeywell. Produkt ten stosuje się m.in. do poprawnego działania centralnego ogrzewania, gdzie odpowiada za sprawne przekazywanie wody. Warto przy tym pamiętać, że w ofercie producenta dostępne są wersje przełączające, jak i mieszające. Pierwsza z wymienionych pozwala dokonywać modyfikacji kierunku przepływu czynnika chłodniczego bądź grzewczego m.in. w kotłach i pompach ciepła. Z kolei zawór trójdrogowy Honeywell mieszalnikowy (mieszający) umożliwia swoim użytkownikom zmianę temperatury czynnika zasilającego w postaci np. wody, by ta nie przegrzewała się nadmiernie, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia wypełnionego nią kotła lub innego rodzaju zbiornika.

Zawory termostatyczne i pierwszeństwa do nabycia w naszym sklepie


Korzystając z usług sklepu Astra Automatyka, nasi Klienci mogą zakupić w atrakcyjnej cenie także zawór termostatyczny Honeywell. Tego rodzaju produkt ma za zadanie umożliwiać utrzymywanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu na pożądanym poziomie. Gdy więc np. w salonie zacznie panować chłód, wówczas oferowany przez nas element powinien ulec otwarciu, tworząc tym samym warunki potrzebne do tego, by woda w kaloryferze mogła zacząć przepływać w większej ilości, czego konsekwencją powinien być wzrost temperatury powietrza. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami również osoby chcące zakupić zawór pierwszeństwa Honeywell, wymagany w instalacjach chroniących przed powstawaniem poważnych skutków pożarów. Dzięki niemu znacznie łatwiejsze będzie odpowiednie regulowanie poziomu ciśnienia wody przez długi czas, na co wpływa charakterystyczna dla niego, wyjątkowa odporność na korozję. Jednocześnie polecamy też inne, dostępne w naszym sklepie, wyroby marki Honeywell. Zawór mieszający 3-drogowy, zawory pierwszeństwa czy termostatyczne nie są bowiem jedynymi jej artykułami, których dystrybucję prowadzimy. W sprzedaży posiadamy również różnego typu filtry, przemieniki częstotliwości czy siłowniki do przepustnic.