Astra Automatyka > Produkty > Johnson Controls

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii. Johnson Controls jest producentem komponentów do wielu branż, świadczącym szeroką gamę usług dla klientów w ponad 150 krajach na całym świecie. Zaangażowanie w zróżnicowany rozwój sięga korzeni firmy, czyli 1885 roku, kiedy to wynaleziono pierwszy elektryczny termostat pokojowy. Firmie bardzo zależy na wspieraniu klientów w odnoszeniu sukcesów oraz zadowoleniu wszystkich udziałowców, czego dowodem są strategie skupione na rozwoju budynków i rozwiązań zwiększających ich efektywność energetyczną.

Celem Johnson Controls jest tworzenie produktywniejszej, bezpieczniejszej i bardziej zrównoważonej przyszłości. Za pomocą inteligentnych budynków, wydajnych rozwiązań z zakresu energii, zintegrowanej infrastruktury oraz systemów transportowych nowej generacji, które sprawnie ze sobą współdziałają, możliwa stała się realizacja koncepcji inteligentnych miast i społeczności. U podstaw tej koncepcji leży dostarczanie innowacji, dzięki którym życie mieszkańców miast staje się prostsze, a świat lepszy.

Johnson Controls posiada około 2000 placówek na całym świecie, w których zatrudnionych jest ponad 135 000 pracowników. W roku 2014 firma znalazła się na 12-tym miejscu w rankingu stu najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm („100 Best Corporate Citizens”) Magazynu Corporate Responsibility Magazine.

Johnson Controls oferuje swoje produkty w wielu dziedzinach.
Firma jest przede wszystkim czołowym dostawcą sprzętu, systemów kontroli oraz usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania, a także systemów zabezpieczeń.
Jest również globalnym liderem w dziedzinie kwasowo-ołowiowych akumulatorów samochodowych oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym oraz wyposażonych w system start-stop.
Co więcej, firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń chłodniczych. Dzięki nim systemy chłodnicze przestają być kosztem, a stają się wartością dodaną. Ma to znaczący wpływ zarówno na koszty eksploatacji, jak i na jakość produktów finalnych. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie urządzeń takich jak sprężarki śrubowe i tłokowe, agregaty wody lodowej (chillery) oraz systemów sterujących, Johnson Controls jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania nawet swoich najbardziej wymagających klientów w zakresie chłodnictwa przemysłowego.

W naszej ofercie znajdują się m. in. następujące komponenty Johnson Controls z zakresu automatyki budynkowej:
• Zawory regulacyjne gwintowane,
• Zawory regulacyjne kołnierzowe,
• Sterowniki nadrzędne,
• Sterowniki swobodnie programowalne,
• Termostaty,
• Siłowniki liniowe do zaworów,
• Siłowniki obrotowe przepustnic
• Czujniki i przetworniki temperatury, wilgotności, ciśnienia i dwutlenku węgla.

Wszystkie produkty sterowania Johnson Controls dla urządzeń HVAC projektowane są z myślą o potrzebach ich użytkowników. Dzięki wielu przydatnym funkcjom, jakie posiadają, są proste w montażu i obsłudze. Ponadto produkty HVAC: zawory, siłowniki, przepustnice, czujniki oraz systemy pneumatyczne są poddane rygorystycznemu programowi testów w laboratoriach fabrycznych oraz w warunkach użytkowych, co gwarantuje ich wytrzymałość i niezwykłą trwałość.

Szczegółowe informacje na temat firmy Johnson Controls oraz jej asortymentu można znaleźć na stronie internetowej: www.johnsoncontrols.pl.
Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych produktów?X