Astra Automatyka > Produkty > Johnson Controls

Najlepsza jakość usług - Johnson Constrols


Fakt, iż firma Johnson Controls prowadzi swoją działalność już od 1885 r. stanowi najlepsze potwierdzenie jakości jej usług. Rynek automatyki budynkowej jest nasycony zarówno markowymi produktami, jak i tanimi zamiennikami. Tylko te firmy, które dostarczają komponenty najwyższej jakości, jak również dbają o swoich klientów, mają szansę na przetrwanie. Johnson Controls jest obecny na tym wymagającym rynku od ponad 130 lat, co więcej, firma cały czas prężnie się rozwija. W ofercie pojawiają się regularnie nowe produkty, które dostarczane są na coraz więcej rynków.
Zaopatrując się w produkty Johnson Controls zyskujemy pewność, iż zostały one wyprodukowane w profesjonalnych fabrykach, a podczas procesu produkcji zachowane są wszystkie standardy wymagane przez prawo. Do produkcji urządzeń Johnson Controls używane są wysokogatunkowe komponenty powstałe z najlepszych tworzyw, cechujące się niezwykłą odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu oferowane przez nas zawory, siłowniki, termostaty czy bezprzewodowe czujniki temperatury są produktami najwyższej jakości, które z pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować naszym klientom. Co więcej, na wszystkie swoje produkty Johnson Controls udziela co najmniej 24-miesięcznej gwarancji.

Wysokojakościowe artykuły od Johnson Controls


Dodatkową zaletą wyrobów Johnson Controls jest ich przystępność cenowa. Nie dość, że ceny produktów spotykają się z uznaniem wśród użytkowników na etapie zakupu, to dodatkowo odczuwają oni korzyści również w dłuższej perspektywie czasowej. Wysoka jakość wykonania przekłada się bowiem na długą, bezawaryjną pracę urządzeń. Dodatkowym atutem jest prosty montaż, który na ogół nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i może być wykonany przez klienta samodzielnie. Na uwagę zasługuje ponadto niezwykła troska ze strony Johnson Controls o jakość obsługi zamówień. Każde, nawet najmniejsze zamówienie jest traktowane z uwagą, a klienci mogą liczyć na wsparcie ze strony firmy nie tylko podczas trwania okresu gwarancji, ale również po jej zakończeniu.

Johnson Controls - lider w zróżnicowanych technologiach


Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii. Johnson Controls jest producentem komponentów do wielu branż, świadczącym szeroką gamę usług dla klientów w ponad 150 krajach na całym świecie. Zaangażowanie w zróżnicowany rozwój sięga korzeni firmy, czyli 1885 roku, kiedy to wynaleziono pierwszy elektryczny termostat pokojowy. Firmie bardzo zależy na wspieraniu klientów w odnoszeniu sukcesów oraz zadowoleniu wszystkich udziałowców, czego dowodem są strategie skupione na rozwoju budynków i rozwiązań zwiększających ich efektywność energetyczną.

Celem Johnson Controls jest tworzenie produktywniejszej, bezpieczniejszej i bardziej zrównoważonej przyszłości. Za pomocą inteligentnych budynków, wydajnych rozwiązań z zakresu energii, zintegrowanej infrastruktury oraz systemów transportowych nowej generacji, które sprawnie ze sobą współdziałają, możliwa stała się realizacja koncepcji inteligentnych miast i społeczności. U podstaw tej koncepcji leży dostarczanie innowacji, dzięki którym życie mieszkańców miast staje się prostsze, a świat lepszy.

Johnson Controls posiada około 2000 placówek na całym świecie, w których zatrudnionych jest ponad 135 000 pracowników. W roku 2014 firma znalazła się na 12-tym miejscu w rankingu stu najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm („100 Best Corporate Citizens”) Magazynu Corporate Responsibility Magazine.

Johnson Controls oferuje swoje produkty w wielu dziedzinach.
Firma jest przede wszystkim czołowym dostawcą sprzętu, systemów kontroli oraz usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania, a także systemów zabezpieczeń.
Jest również globalnym liderem w dziedzinie kwasowo-ołowiowych akumulatorów samochodowych oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym oraz wyposażonych w system start-stop.
Co więcej, firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń chłodniczych. Dzięki nim systemy chłodnicze przestają być kosztem, a stają się wartością dodaną. Ma to znaczący wpływ zarówno na koszty eksploatacji, jak i na jakość produktów finalnych. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie urządzeń takich jak sprężarki śrubowe i tłokowe, agregaty wody lodowej (chillery) oraz systemów sterujących, Johnson Controls jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania nawet swoich najbardziej wymagających klientów w zakresie chłodnictwa przemysłowego.

W naszej ofercie znajdują się m. in. następujące komponenty Johnson Controls z zakresu automatyki budynkowej:
• Zawory regulacyjne gwintowane,
• Zawory regulacyjne kołnierzowe,
• Sterowniki nadrzędne,
• Sterowniki swobodnie programowalne,
• Termostaty,
• Siłowniki liniowe do zaworów,
• Siłowniki obrotowe przepustnic
• Czujniki i przetworniki temperatury, wilgotności, ciśnienia i dwutlenku węgla.

Wszystkie produkty sterowania Johnson Controls dla urządzeń HVAC projektowane są z myślą o potrzebach ich użytkowników. Dzięki wielu przydatnym funkcjom, jakie posiadają, są proste w montażu i obsłudze. Ponadto produkty HVAC: zawory, siłowniki, przepustnice, czujniki oraz systemy pneumatyczne są poddane rygorystycznemu programowi testów w laboratoriach fabrycznych oraz w warunkach użytkowych, co gwarantuje ich wytrzymałość i niezwykłą trwałość.

Szczegółowe informacje na temat firmy Johnson Controls oraz jej asortymentu można znaleźć na stronie internetowej: www.johnsoncontrols.pl.