Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Zawory Nenutec

W naszych katalogach silną pozycję zajmują zawory marki Nenutec. Powstają one na autorskiej linii produkcyjnej. Ich standard wykonania budzi uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i branżowych ekspertów. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ polski koncern pozostaje jednym z liderów w produkcji napędów elektrycznych. Po zawory Nenutec sięgają setki przedsiębiorstw z sektora HVAC oraz automatyki przemysłowej. Jeśli szukasz rozwiązań o dużym stopniu niezawodności, pracujących wydajnie przez długi czas, znalazłeś się w dobrym miejscu!


Zawory strefowe, kulowe, grzybkowe i motylkowe


W produkcyjnym portfolio Nenutec znajdują się dziesiątki zaworów. Najpopularniejsze z nich umieściliśmy w katalogu naszego sklepu. Oferujemy m.in. nowoczesne zawory strefowe, które skutecznie regulują przepływ wody w instalacjach grzewczych lub chłodniczych. Ponadto posiadamy wersje kulowe z wysokim oraz niskim adapterem montażowym. Naszym klientom oferujemy również zawory grzybkowe Nenutec. Cechują się one innowacyjną konstrukcją, dlatego przy zmniejszeniu ciśnienia różnicowego mogą być używane jako zawory rozdzielające. Listę najbardziej popularnych produktów zamykają modele motylkowe o dużej wytrzymałości oraz żywotności. Ponadto proponujemy wszelkie inne urządzenia niezbędne do stworzenia nowoczesnej instalacji automatyki budynkowej, w tym m.in. szeroki wybór siłowników oraz filtrów. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu w doborze właściwych modeli. 


Zalety zaworów marki Nenutec


Zawory Nenutec mają praktyczną budowę. Ich największym atutem jest wytrzymała konstrukcja. Na jakie funkcjonalności mogą liczyć osoby, wybierające produkty polskiego koncernu? Cechują się małą masą oraz wymiarami, ale zapewniają brak przecieków. Pozostają łatwe w instalacji i demontażu. Ich obsługa, czy też regulacja, nie nastręcza problemów. Warto wspomnieć o kwestii niskich kosztów eksploatacji. Tak wiele korzyści otrzyma każdy, kto zdecyduje się zamówić zawory Nenutec. W wyborze optymalnych produktów chętnie pomogą nasi specjaliści. W razie pytań wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży automatyki i hydrauliki budynków. Chętnie dzielimy się wiedzą oraz umiejętnościami.