Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Zawory Nenutec > Zawory kulowe z siłownikami Nenutec

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest niezwykle szeroki wybór produktów polskiej marki Nenutec, w tym m.in. zawory kulowe z siłownikami. W ofercie tej firmy znajdują się również różnego rodzaju, czujniki, termostaty i presostaty. Wszystkie te urządzenia wyróżnia niezwykle wysoki standard wykonania. Urządzenia tej marki wytwarzane są w Polsce na innowacyjnej linii produkcyjnej pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów. Na naszej stronie astra-automatyka.pl zamieściliśmy opis najbardziej popularnych zaworów kulowych, najchętniej stosowane przez ekspertów w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W naszym sklepie można je kupić w atrakcyjnej cenie z dowolnego miejsca.


Zawory kulowe z małymi przeciekami


Każdy element systemu grzewczego czy wentylacyjnego ma duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Dlatego wybierając zawory czy siłowniki od samego początku warto postawić na najlepsze produkty. Tylko w ten sposób można uniknąć kosztownych procesów diagnostycznych lub awarii. Proponowane przez nas zawory kulowe z siłownikami marki Nenutec zostały wykonane z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu spełniają rygorystyczne normy. Zostały wyposażone w solidne korpusy wykonane z mosiądzu. Co ważne, cechują się małymi przeciekami (maks. 0,01% współczynnika KVS). Producent zaworów, firma Nenutec, należy do liderów w produkcji urządzeń do systemów automatyki budynkowej. Oferuje ona sprawdzone rozwiązania, po które chętnie sięgają setki przedsiębiorstw działających w sektorze HVAC i automatyki przemysłowej. Wszystkie urządzenia tej marki dostępne są w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnych cenach.


Pełna oferta najczęściej wybieranych zaworów kulowych


Nenutec dostarcza zawory kulowe z siłownikami o różnej specyfikacji. Użytkownik ma do wyboru modele o średnicach nominalnych w zakresie od DN15 do DN50. W ofercie dostępne są modele 2-drogowe oraz 3-drogowe o stałoprocentowej charakterystyce przepływu. Tak szeroki wybór sprawia, że łatwo znaleźć model dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz budowy układu grzewczego. Prezentowane zawory skutecznie radzą sobie z regulowaniem przepływu wody, czy też pary. Reasumując, zawory kulowe z siłownikami Nenutec z pewnością spełnią pokładane w nich oczekiwania, pracując wydajnie oraz niezawodnie przez długi czas. Sprawdzą się doskonale zarówno w niewielkich obiektach, jak i dużych fabrykach czy biurowcach. Poradzą sobie nie tylko w prostych instalacjach grzewczych, ale także skomplikowanych systemach wentylacyjnych.