Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Zawory Nenutec > Zawory strefowe Nenutec

Wielu fachowców, wskazując najlepsze zawory strefowe, ma na myśli produkty marki Nenutec. W ciągu wielu lat polska firma została jednym z liderów w produkcji tego typu części, deklasując wielu konkurentów wysoką jakością oferowanych produktów. Pozytywne oceny jej urządzeń wynikają z dwóch elementów. Po pierwsze akcesoria są wytrzymałe, potrafią pracować bezawaryjnie przez długi czas, nawet gdy warunki są wymagające. Poza tym zawory oraz dostępne do nich siłowniki cechują się praktyczną konstrukcją. Pozostają wygodne w codziennej eksploatacji i nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych. 


Niezawodne zawory strefowe 


Zawory strefowe Nenutec regulują przepływ wody w setkach instalacji grzewczych oraz chłodniczych. Spotyka się je zarówno w systemach montowanych w małych obiektach, jak i układach funkcjonujących w dużych zakładach produkcyjnych. Doskonale sprawdzają się we współpracy z klimakonwektorami wentylatorowymi. Wszystkie urządzenia marki Nenutec, m.in. termostaty, czujniki przepływu oraz zaworystrefowe powstają na autorskiej linii produkcyjnej. Zapewnia im to znaczny poziom innowacyjności, dzięki czemu pracują niezawodnie przez wiele lat. Co ważne działają stosunkowo cicho, a więc nie wpływają negatywnie na komfort osób przebywających w pomieszczeniach. Zawory polskiego koncernu należą do produktów polecanych przez branżowych ekspertów. Mogą być wykorzystane także w domach.


Główne cechy zaworów Nenutec


Jeśli chodzi o specyfikację zaworów strefowych Nenutec, warto wskazać na kilka kluczowych elementów. Urządzenia te posiadają siłownik montowany na korpusie przy użyciu nakrętki. Wyposażone zostały ponadto w silnik synchroniczny ze sprzęgłem. Produkty te mogą pochwalić się wytrzymałą przekładnią oraz dobrej klasy sprężyną. Wszystkie te elementy zapewniają wysoką trwałość całej konstrukcji. Warto zaznaczyć, że w naszym sklepie dostępny jest pełny wybór urządzeń, nie tylko zawory strefowe Nenutec, ale także niezbędne do nich oprzyrządowanie. W jednym miejscu wygodnie zrobisz potrzebne zakupy oraz bezpiecznie sfinalizujesz transakcję. Zapewniamy atrakcyjne ceny produktów, a w razie potrzeby służymy wsparciem merytorycznym. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży automatyki i hydrauliki budynków, a ich wiedza pozostaje do Państwa dyspozycji.