Astra Automatyka > Produkty > Trend > Czujniki i przetworniki Trend

Przetworniki oraz czujniki służą do dostarczania niezbędnych danych do zarządzania procesami przemysłowymi. Aby realizować podstawowe zadania z zakresu automatyki, niezbędne są pomiary parametrów procesów technologicznych. Następnie uzyskane sygnały wykorzystuje się do regulacji i sterowania tymi procesami. W naszym sklepie mamy do zaoferowania różnego rodzaju czujniki i przetworniki Trend. Zachęcamy także do zapoznania się z asortymentem urządzeń innych oferowanych przez nas producentów, na przykład z filtrami Braukmann lub czujnikami i przetwornikami Honeywell.

Przykładowe czujniki Trend z oferty sklepu


W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju czujniki firmy Trend. Wśród klientów dużą popularnością cieszy się od wielu lat czujnik RS-WMB oraz czujnik RD-WMB. Modele te to pokojowe czujniki temperatury, wilgotności oraz stężenia dwutlenku węgla. Idealnie sprawdzają się w instalacjach biurowych, domowych oraz przemysłowych. Przeznaczone są do użytku z magistralą Wallbus. Ich uniwersalny wygląd sprawia, że idealnie wpisują się w różnego rodzaju wnętrza.

Przykładowe przetworniki Trend w naszym sklepie


Ponadto w naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju przetworniki marki Trend, m.in. pomieszczeniowy przetwornik temperatury T/PS (Pt100) TREND. To urządzenie przeznaczone jest do pomiaru temperatury otoczenia. Z kolei przetworniki natężenia oświetlenia LLO i LLS TREND stosuje się w układach monitorowania oraz sterowania. Jeden z modeli - LLO - jest czujnikiem poziomu światła zewnętrznego, który wykorzystuje się do sterowania aplikacjami. Drugi natomiast - LLS - wykonuje dokładnie te same funkcje, ale dodatkowo został wyposażony w obudowę z poliwęglanu.