Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Sterowniki i nastawniki do regulacji VAV Nenutec

Siłą produktów marki Nenutec jest ich inteligentny charakter, nowoczesna konstrukcja oraz praktyczna budowa. Sterowniki oraz nastawniki do regulacji VAV tej polskiej firmy pozwolą skutecznie zarządzać instalacjami grzewczymi, klimatyzacją oraz wentylacją. Przekłada się to na szereg korzyści dla ich użytkowników. Przede wszystkim w danych pomieszczeniach lub halach będą panowały warunki optymalne dla pracowników, czy też domowników. Ponad to pozwalają one ograniczyć wykorzystanie energii. Mówiąc o zaletach trzeba też wspomnieć o wytrzymałości urządzeń. Produkty te mają bowiem solidną obudowę, zaprojektowaną z wysokiej jakości materiałów. 


Wiele funkcji zamkniętych w jednym urządzeniu


Nastawniki do regulacji VAV Nenutec posiadają wydajny mikrokontroler z pamięcią. Wyposażono je prosty w obsłudze regulator. Poza tym dysponują nowoczesnym interfejsem komunikacyjnym. Dane o otoczeniu zbierają za pomocą inteligentnych czujników. Sondy w zależności od wersji zbierają dane o temperaturze, wilgotności, czy też stężeniu CO2. Akcesoria gwarantują wysoką precyzję pomiarów, ponieważ zostały wykonane z niezwykłą dokładnością. Wystarczy powiedzieć, że sterowniki Nenutec powstają na autorskiej linii produkcyjnej w Polsce, gdzie przez cały czas są doglądane przez doświadczonych specjalistów. Co równie ważne, nastawniki do regulacji VAV odznaczają się kompaktową konstrukcją, a ich producent, marka Nenutec, zadbała również o nowoczesny design urządzeń. 


Łatwe w konserwacji. Pracują przez wiele lat


Innowacyjna konstrukcja produktów wpływa w bezpośredni sposób na kwestie związane z ich codziennym użytkowaniem. Instalacja urządzeń lub ich demontaż przebiega niezwykle intuicyjnie i nie powinien sprawić kłopotów żadnemu specjaliście. Po uruchomieniu nie wymagają specjalnej konserwacji, co tylko zwiększa wygodę obsługi. W końcu trzeba wspomnieć o kosztach zakupu sprzętów, a te prezentują się bardzo atrakcyjnie. Udowadniamy, że wysokiej jakości sterowniki Nenutec mogą być dostępne w cenie przyjaznej dla firmowego lub domowego budżetu. Dotyczy to również pozostałych produktów dostępnych w katalogach sklepu astra-automatyka.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, gdzie znajdują się tysiące propozycji m.in.: urządzenia HVAC YORK i chłodnicze SABROE, przetworniki elektropneumatyczne oraz zawory