Astra Automatyka > Produkty > ESBE

ESBE to czołowy europejski producent rozwiązań w tematyce systemów chłodniczych, grzewczych, a także ciepłej wody użytkowej. Zawory i siłowniki, które oferuje firma, są zarówno projektowane, jak i produkowane w Szwecji. Spełniają one trzy konkretne zadania: zapewniają mniejsze zużycie energii, zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo systemów. Pomimo tego, że produkty montowane są na ogół w miejscach niewidocznych dla użytkownika, to i tak producent kładzie ogromny nacisk na wzornictwo, ale przede wszystkim na funkcjonalność, niezawodność i względy środowiskowe.

O firmie ESBE

Główna siedziba ESBE wraz z działem rozwoju produktów, produkcją oraz magazynem od 1906 roku znajduje się w szwedzkim mieście Reftele. Aktualnie firma ESBE składa się z czterech spółek zależnych strategicznie. Podmioty te są zlokalizowane we Włoszech, Francji, Niemczech i Polsce. Dzięki tym spółkom możliwa jest sprawna obsługa klientów firmy w całej Europie.

Chcąc zapewnić szybkie i bezpieczne dostawy, firma prowadzi również centrum logistyczne w Dachau. Dzięki temu jest w stanie w krótkim czasie dostarczyć produkty ESBE na terenie całej Europy. Ciekawostką jest, że ESBE w Szwecji i Niemczech przetwarza około 23000 paczek oraz 6000 przesyłek paletowych w ciągu roku!

Jaki jest główny cel ESBE?

Głównym celem marki ESBE jest wsparcie właścicieli domów na terenie całej Europy. Dzięki produktom tej firmy można dokonać obniżenia kosztów energii, bez utraty komfortu oraz bezpieczeństwa. Aby służyć klientom w jak najlepszy sposób, firma posiada również partnerów w ponad 30 krajach.

ESBE, aby mieć swój wkład w globalne dążenie do zmiany świata na lepszy, pracuje lokalnie nad wybranymi Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Firma koncentruje się przede wszystkim na celach z obszarów: środowisko, gospodarka i społeczeństwo. Zostały one wybrane ze względu na to, że są one najbliższe działalności firmy.

Efektywne zarządzanie energią dzięki technologii ESBE

Jako sklep oferujący produkty wiodących marek w dziedzinie nowoczesnych technologii grzewczych i chłodniczych, prezentujemy Państwu rozwiązania od renomowanej firmy ESBE, które znacząco wpływają na poprawę efektywności energetycznej. W naszej ofercie znajdują się systemy grzewcze i chłodnicze wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, rozwijane przez lata, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom efektywności energetycznej.

Systemy chłodnicze i grzewcze dostępne w naszym asortymencie są projektowane w taki sposób, aby zminimalizować zużycie energii, jednocześnie gwarantując optymalny komfort użytkowania. Każde urządzenie, które oferujemy, od systemów grzewczych po systemy dostarczające ciepłą wodę użytkową, zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej oszczędności energetycznej. Inwestycja w urządzenia marki ESBE to decyzja, która przynosi wymierne korzyści, nie tylko poprzez redukcję zużycia energii, ale również przez obniżenie rachunków za energię. Dzięki produktom ESBE można cieszyć się komfortem ciepłej wody użytkowej lub efektywnymi systemami chłodniczymi, bez obaw o wysokie koszty energii. Patrzymy w przyszłość, gdzie efektywność energetyczna stanowi nie tylko sposób na oszczędności, ale również na ochronę naszej planety. Oferta ESBE w naszym sklepie stanowi przykład innowacyjnych rozwiązań, wyznaczających standardy w zarządzaniu energią.

Komfort i bezpieczeństwo w domowym zaciszu z produktami ESBE

Państwa dom jest fortecą, miejscem, gdzie można odpocząć po długim dniu pracy. Jako sklep oferujący produkty marki ESBE, doskonale rozumiemy znaczenie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa w Państwa domu. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo zawory i siłowniki ESBE, które charakteryzują się nie tylko wyjątkową solidnością i efektywnością, ale również są łatwe w obsłudze, co sprawia, że regulacja temperatury w domu staje się prostsza i bardziej komfortowa.

Szczególnie w sezonie grzewczym, kiedy to bezpieczeństwo i komfort termiczny są na pierwszym planie, produkty ESBE zapewniają optymalną efektywność działania systemów grzewczych i sanitarnych. W naszym sklepie przykładamy wielką wagę do zaufania, jakim obdarzacie Państwo produkty codziennego użytku. Dążymy do tego, by nasza oferta przekraczała Państwa oczekiwania pod każdym względem, oferując modele o różnym stopniu regulacji, aby umożliwić indywidualne dostosowanie do potrzeb każdego domu. Dzięki zaworom i siłownikom ESBE dostępnym w naszej ofercie, Państwa systemy grzewcze i sanitarne będą działać niezawodnie, efektywnie i zapewniać maksymalny komfort przez cały rok.

Dlaczego warto postawić na rozwiązania ESBE w nowoczesnym domu?

Wybór rozwiązań ESBE w nowoczesnym domu to inwestycja w przyszłość, gwarantująca nie tylko wysoką wydajność i niezawodność, ale także znaczne oszczędności. Znakomite właściwości tych systemów grzewczych i sanitarnych wynikają przede wszystkim z zastosowania najnowocześniejszych innowacji. Uważny wzgląd na wzornictwo sprawia, że urządzenia ESBE są nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie dopasowane do każdej przestrzeni.

Nowoczesne domy coraz częściej stawiają na rozwiązania ESBE z szeregu powodów:

  • Oszczędzanie energii: Technologia ESBE skupia się na optymalizacji zużycia energii, co przekłada się na niższe rachunki i redukcję emisji CO2.
  • Innowacje: Rozwiązania ESBE to produkty oparte na najnowszych osiągnięciach technologicznych, gwarantujące wydajność, trwałość i komfort użytkowania.
  • Wzornictwo: ESBE to nie tylko technologia, ale również design. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne linie sprawiają, że produkty te stanowią integralną część stylowego wnętrza.

Wybierając rozwiązania ESBE, połączą Państwo oszczędność i ekologiczność z nowoczesnym wzornictwem, czyniąc swój dom miejscem przyjemnym, zdrowym i przyjaznym środowisku.