Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Siłowniki ESBE

Siłowniki ESBE to niezawodne, szwedzkie urządzenia, które zapewniają energooszczędną regulację w systemach grzewczych, a także chłodzących. Sprzęt ten jest niesamowicie prosty w użytkowaniu, ale także łatwy w montażu. Aby mieć go w swoim posiadaniu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Działanie i zastosowanie przykładowego siłownika ESBE

Do grona najbardziej popularnych siłowników ESBE należy seria ARC300. Urządzenia te współpracują z obrotowymi zaworami mieszającymi oraz zaworami motylkowymi, a także przepustnicami. Ze względu na wysoki moment siłownik ESBE może współpracować z największymi zaworami oraz przepustnicami. Siłownik wyposażony jest w dwa zestawy adapterów - jeden służący do montażu na zaworach, a drugi z uchwytem zaciskowym, który nadaje się do montażu na wrzecionach przepustnic.

Seria siłowników ESBE ARC300 składa się z trzech modeli. Urządzeniami tymi można operować ręcznie za pomocą przycisku samopowrotnego. Zakres roboczy tych urządzeń wynosi 90 stopni, ale może zostać ograniczony w położeniu otwarcia, ale także zamknięcia poprzez regulację ograniczników krańcowych. Sygnał sterujący oraz zwrotny dostosowuje się do nowego zakresu roboczego.

Szczegóły dotyczące zamówienia siłowników ESBE

Zastanawiasz się nad kupnem produktów z naszego sklepu internetowego astra-automatyka.pl? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, jak również przygotujemy atrakcyjna ofertę cenową.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas siłownikami ESBE. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym asortymencie urządzenia odpowiednie dla swojej instalacji. Polecamy również zakup proponowanych przez nas presostatów oraz przemienników częstotliwości. Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania związane z zakupem siłowników ESBE, jak również i innych oferowanych przez nas urządzeń zadzwoń pod wskazany numer telefonu bądź napisz wiadomość e-mail. Postaramy się dostarczyć wszelkich informacji jak najszybciej!