Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Siłowniki ESBE > Siłowniki obrotowe ESBE

Siłowniki obrotowe ESBE to niezawodne szwedzkie urządzenia, które zapewniają energooszczędną regulację w systemach grzewczych, a także chłodzących. Urządzenia te są proste w montażu i użytkowaniu. Dodatkowo cechują się wieloletnim, bezawaryjnym działaniem. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Zastosowanie przykładowych siłowników obrotowych ESBE

W ofercie naszego sklepu dostępne są między innymi 3-punktowe siłowniki obrotowe ESBE serii 90. Urządzenia te służą do sterowania zaworami mieszającymi. Są to siłowniki rewersyjne, które posiadają wyłączniki krańcowe. Jeżeli tarcze zostaną prawidłowo ustawione, to urządzenia te dają możliwość uzyskania kąta obrotu w zakresie od 30 do 180 stopni. Siłowniki składają się również z mechanizmu rozłączającego, który umożliwia pracę ręczną.

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się również siłowniki obrotowe ESBE serii ARC300. Urządzenia te współpracują z obrotowymi zaworami mieszającymi oraz motylkowymi, jak i z przepustnicami. Wszystkimi modelami wchodzącymi w skład tej serii można operować ręcznie za pomocą przycisku samopowrotnego. Zakres roboczy siłowników wynosi 90 stopni, jednakże można go ograniczyć w położeniu otwarcia, jak i zamknięcia. Sygnał sterujący i zwrotny zostanie dostosowany do nowego zakresu roboczego, wtedy kiedy zostanie przeprowadzony proces adaptacji.

Szczegóły dotyczące zamówień

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych przez nas siłowników obrotowych ESBE. W przypadku zainteresowania proponowanymi przez nas urządzeniami prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami. Gdy tylko otrzymamy wiadomość, przygotujemy atrakcyjną ofertę i prześlemy na wskazany przez Państwa adres e-mail. Mamy nadzieję, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie urządzenia odpowiednie dla swojej instalacji. Zachęcamy również do zapoznania się z oferowanymi przez nas siłownikami liniowymi ESBE oraz termostatami. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem proponowanych przez nas urządzeń prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej. Serdecznie zapraszamy!