Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Siłowniki ESBE > Siłowniki liniowe ESBE

Siłowniki liniowe ESBE są rodzajem siłowników, które mają za zadanie zmienić ruch obrotowy z silnika na ruch liniowy lub pchanie i ciągnięcie w linii prostej. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tych urządzeń zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!

Działanie przykładowego siłownika liniowego ESBE

Marka ESBE posiada w swojej ofercie niezwykle szeroki wybór urządzeń do nowoczesnych systemów HVAC. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się siłowniki liniowe ESBE serii ALF. Zostały one zaprojektowane specjalnie do wymagających zastosowań, jeśli chodzi o dokładność ustawienia oraz szybką reakcję. Siłowniki te są sterowane przez sygnał 3-punktowy bądź przez sygnał proporcjonalny. Sygnał proporcjonalny jest w stanie zapewnić szybkie działanie silnika. Jeżeli stosowany jest proporcjonalny tryb działania, to wtedy zakres roboczy siłownika liniowego ESBE jest automatycznie dostosowany do skoku zaworu. Obwód elektroniczny tego urządzenia dostosowuje pozycje końcowe zaworu.

Szczegóły dotyczące zamówienia siłowników liniowych ESBE

Masz zamiar dokonać zakupu produktów z naszego sklepu internetowego astra-automatyka.pl? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wysłanie zapytania cenowego drogą e-mailową lub do kontaktu telefonicznego. Gdy tylko otrzymamy wiadomość, przygotujemy dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową.

Serdecznie zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z oferowanymi przez nas siłownikami liniowymi ESBE. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym asortymencie urządzenia odpowiednie do swojej instalacji. Polecamy również zakup siłowników obrotowych ESBE oraz stacji świeżej wody ESBE. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem siłowników liniowych ESBE. Zachęcamy również do zapoznania się urządzeniami innych producentów jakie mamy w naszej ofercie. W sprzedaży posiadamy między innymi pełny wybór urządzeń Belimo, Honeywell, Johnson Controls czy Siemens.