Astra Automatyka > Produkty > ESBE > Sterowniki ESBE

Wszystkie proponowane przez nas sterowniki ESBE wyróżniają trzy wspólne cechy - komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędność energii. Jeśli są Państwo zainteresowani ich zakupem zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą oferta.

Działanie przykładowego sterownika ESBE

Do jednych z najbardziej popularnych sterowników ESBE należą modele z serii 90C. Taki produkt jest dostarczany w dwóch różnych wersjach. Obydwie posiadają wyświetlacze graficzne, umożliwiają łatwą obsługę i przewody zasilania mające 1,5 metra długości, które umożliwiają natychmiastowy montaż. Sterownik 90C wraz ze sterowaniem zaworu mieszającego może przetwarzać maksymalnie 6 sygnałów wejściowych, a także generować 3 wyjściowe sygnały regulacyjne. Powoduje to, że urządzenie staje się uniwersalne i może sterować wieloma obwodami grzewczymi, a także elementami systemów zachowując przy tym dokładność. Ten sterownik ESBE jest ustawiony do sterowania normalnym, domowym systemem grzewczym. Jednakże istnieje wiele opcji skonfigurowania tego systemu.

Szczegóły dotyczące zamówienia sterowników ESBE

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów z naszego sklepu internetowego, serdecznie zapraszamy do wysłania do nas zapytania cenowego lub do kontaktu telefonicznego. Gdy tylko otrzymamy wiadomość, będziemy mogli zabrać się za przygotowanie atrakcyjnej oferty. Prześlemy na wskazany e-mail informacje na temat wyceny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze wszystkim oferowanymi przez nas sterownikami ESBE. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś, co będzie przydatne w jego gospodarstwie domowym, aby pomóc w oszczędności energii. Zachęcamy również do kupna siłowników liniowych ESBE oraz stacji świeżej wody ESBE. Jeśli masz do nas jakieś pytania związane z zakupem tych sterowników ESBE - zadzwoń pod wskazany numer telefonu bądź napisz wiadomość e-mail. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości jak najszybciej!