Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Zawory Nenutec > Zawory motylkowe Nenutec

Wyjątkową pozycję wśród produktów Nenutec, a tym samym katalogów naszego sklepu, zajmują zawory motylkowe. Urządzenia te to bardzo solidne produkty przeznaczone do instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych. W ofercie naszego sklepu dostępny jest wyjątkowo szeroki wybór tego rodzaju urządzeń różniących się wybranymi parametrami. Wszystkie produkty to urządzenia najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Co ważne, urządzenia te produkowane są w Polsce na innowacyjnej linii produkcyjnej. W naszym sklepie dostępne są również inne produkty niezbędne do stworzenia nowoczesnej instalacji automatyki, takie jak siłowniki do zaworów, filtry, czujniki, czy też przetworniki elektropneumatyczne.


Wytrzymałe zawory do instalacji wodnych


Zawory motylkowe Nenutec znajdują zastosowanie w wielu instalacjach wodnych, występujących w systemach grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Dzięki solidnej konstrukcji dobrze funkcjonują w trudnych warunkach, jakie występują w układach. Potrafią pracować przy różnym ciśnieniu różnicowym. Radzą sobie równie dobrze z cieczami o temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza, jak i z gorącą wodą. Do ich budowy wykorzystuje się wytrzymałe żeliwo oraz stal. Tak skonstruowane części przez wiele lat nie tracą swoich właściwości, a klienci mogą być spokojni o ich niezawodny charakter. Zawory motylkowe Nenutec są wykorzystywane w setkach instalacji funkcjonujących nie tylko w małych firmach, ale także dużych zakładach produkcyjnych. W naszym sklepie te niezwykłe akcesoria sprzedajemy w atrakcyjnej cenie.


Łatwe w montażu oraz demontażu 


Produkty wytwarzane przez Nenutec cechują się małą masą oraz wymiarami. Zawory motylkowe łatwo zainstalować lub w razie potrzeby zdemontować. Poza tym odznaczają się małym spadkiem ciśnienia. Eksperci doceniają wygodną, automatyczną regulację akcesoriów oraz łatwość ich obsługi. Na uznanie zasługują ponadto kwestie eksploatacyjne. Zawory pozostają tanie w codziennym użyciu, nie wymagają specjalnej konserwacji. Co równie ważne, produkty skutecznie przeciwstawiają się przeciekom. Jak widać elementy zapewniają całą masę korzyści, a więc zdecydowanie warto po nie sięgnąć w domowej lub firmowej instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej, czy też wentylacyjnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W naszym sklepie astra-automatyka.pl każdy klient może wygodnie zamówić najlepsze produkty Nenutec w najlepszych cenach.