Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Zawory Nenutec > Zawory grzybkowe z siłownikami Nenutec

W instalacjach grzewczych oraz wentylacyjnych powszechnie stosowane są zawory grzybkowe z siłownikami. W ofercie naszego sklepu dostępne są urządzenia tylko renomowanych marek. Do grona tego z pewnością zalicza się polski producent - marka Nenutec. Dostarczane przez nią produkty pracują wydajnie nawet w trudnych warunkach. Radzą sobie z regulowaniem przepływu cieczy o temperaturze od -20 do nawet 350 stopni Celsjusza. Są to zatem niezawodne produkty, przystosowane do intensywnej eksploatacji. Jednocześnie pozostają one praktyczne w codziennym użyciu, ponieważ są bezproblemowe w konserwacji. Po zamontowaniu dobrze radzą sobie z wypełnianiem powierzonych im zadań.


Nenutec stworzył funkcjonalne serie zaworów grzybkowych


Polska firma Nentutec wprowadziła na rynek kilka modeli zaworów grzybkowych z siłownikami. Najpopularniejsze serie to: VF, VFZ, 2F oraz 3F. Poszczególne wersje mają nieco inną specyfikację, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie model dobrze dopasowany do konstrukcji oraz parametrów instalacji grzewczej. Propozycje autorstwa Nenutec powstają w Polsce na autorskiej linii produkcyjnej. Bardzo sprawnie regulują przepływ zarówno lodowatej, jak i gorącej wody w systemie. Oferowane przez nas 2- oraz 3-drogowe zawory grzybkowe z siłownikami przy zmniejszeniu maksymalnego ciśnienia różnicowego, mogą pełnić funkcję akcesoriów rozdzielających. Produkty marki Nenutec zaliczają się do najlepszych propozycji dostępnych na rynku. Spełniają rygorystyczne wymagania normy 07/23/WE (PED), dotyczącej urządzeń ciśnieniowych, co tylko potwierdza ich wysoką jakość.


Szczegółowe parametry zaworów grzybkowych Nenutec


Zawory grzybkowe z siłownikami Nenutec dostosowano do różnych przyłączy. W zależności od modelu posiadają one korpusy wykonane z żeliwa lub stali oraz odmienne rodzaje uszczelnienia wrzecion. Ponadto poszczególne wersje wykazują również nieco inne możliwości w zakresie maksymalnej różnicy ciśnień. W tak szerokiej palecie łatwo znaleźć model dostosowany do konkretnej instalacji klimatyzacji czy wentylacji. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych przez nas urządzeń serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy przy wyborze i zakupie. Nasi konsultanci działają w branży automatyki budynkowej od wielu lat, dzięki czemu posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby wesprzeć Państwa w wyborze najlepszych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do zakupu oferowanych przez nas zaworów grzybkowych z siłownikami, wybranychsiłownikóworaz różnego rodzaju filtrów.