Astra Automatyka > Produkty > YORK > Agregaty absorpcyjne

Agregaty absorpcyjne York


Agregat absorpcyjny to urządzenie stworzone w celu zamieniania energii cieplnej w chłód. Sprzęt tego typu idealnie nadaje się do wykorzystania w różnego rodzaju instalacjach. Jest on wyjątkowo wydajny i jednocześnie ekonomiczny - do działania urządzeń nie potrzeba dużej ilości energii elektrycznej. W tym dziale znajdą Państwo agregaty absorpcyjne York. Jest to w pełni profesjonalny sprzęt od renomowanego producenta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.


Zalety agregatów absorpcyjnych York


Do największych zalet agregatów tego rodzaju zaliczymy przede wszystkim stosunkowo niskie koszty ich eksploatacji. Energią zasilającą modele absorpcyjne jest gorąca woda lub para, dzięki czemu koszty zużycia energii elektrycznych są znacznie niższe aniżeli w przypadku agregatów wody lodowej. Agregaty absorpcyjne York pozwalają na wytworzenie znacznej ilości chłodu bez znacznych kosztów. Z tego powodu wykorzystuje się je m.in. w przemyśle oraz innych sektorach bogatych w energię cieplną, która zazwyczaj nie podlega wykorzystaniu. Urządzenia te są również stosowane do ochłodzenia kluczowych elementów wyposażenia elektrycznego czy po prostu do klimatyzacji wewnątrz pomieszczeń.


Agregaty absorpcyjne York - nasza oferta


Jak widać, w naszej ofercie czekają na Państwa agregaty absorpcyjne York różnego rodzaju. Przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń od tego producenta, dzięki czemu każdy powinien znaleźć u nas sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Poszczególne urządzenia są zdolne do pracy z wodą o różnej temperaturze. Oferują również inne poziomy wydajności chłodniczej. Przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu warto więc dokładnie zapoznać się z jego specyfikacją. Dokładny opis wraz z kartą katalogową bogatą we wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na podstronie z ofertą każdego urządzenia.Szeroki wybór oznacza również dostępność sprzętu z różnych półek cenowych. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty konkretnego urządzenia zachęcamy do kontaktu i wysłania nam zapytania cenowego. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w każdy dzień roboczy. Gdy tylko otrzymają od Państwa zapytanie, przejdą do przygotowania wyceny i przedstawienia spersonalizowanej oferty w wiadomości zwrotnej.Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące naszych agregatów, a także podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które mogą okazać się kluczowe podczas podejmowania decyzji o zakupie.


Agregaty na lata


Decydując się na zakup sprzętu dostępnego w tym dziale, mogą mieć Państwo pewność, że w Wasze ręce trafi urządzenie, które będzie spełniać swoją funkcję przez długi czas. Marka York, będąca częścią koncernu Johnson Controls, jest gwarancją wysokiej jakości oraz niezawodności. Na naszej stronie agregaty sygnowane logo York dostępne są w atrakcyjnych cenach, a długa gwarancja producenta sprawia, że nasi klienci nie muszą martwić się o koszty napraw ewentualnych usterek.