Astra Automatyka > Produkty > YORK > Części zamienne do systemów VRF

Systemy VRF York


W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę klimatyzacji VRF. Na czym polega ten system? W skrócie VRF oznacza ciągłą zmianę ilości czynnika chłodniczego w układzie systemu, co z kolei przekłada się na wysoki poziom jego efektywności i dopasowanie do aktualnych warunków. Czynnik chłodniczy podlega ciągłej regulacji poprzez zawór rozprężny. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele urządzeń tego typu różniących się wybranymi parametrami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szeroki wybór systemów VRF York


Systemy VRF York dostępne w naszej ofercie można podzielić na kilka kategorii. Oferujemy bowiem zarówno klasyczne klimatyzatory, jak i systemy mini-VRF, pojedyncze wentylatory, systemy kanałowe, podłogowo-przysufitowe, kasetonowe czy naścienne. Poszczególne urządzenia różnią się jednak nie tylko sposobem montażu, ale i m.in. wydajnością. Dla przykładu klimatyzator YV2VYH zapewnia wydajność chłodniczą na poziomie 25,4-70,4 kW. Urządzenia z tej serii cechuje również niskie zużycie energii, co z kolei skutkuje redukcją kosztów eksploatacji sprzętu. Dla osób szukających systemów w wersji mini przygotowaliśmy model YV2VYH. Klimatyzatory z tej serii oprócz sprężarek z regulacją obrotów posiadają także sporą ilość parowników. Idealnie nadają się do budynków takich jak: szkoły, hotele czy biurowce. System ten z pewnością zaliczymy również do mniej skomplikowanych, co uwidacznia się przede wszystkim podczas prac instalacyjnych.

Model YVFVXH z kolei polecamy wszystkim osobom szukającym wydajnego klimatyzatora podłogowo-przysufitowego. Jak sama nazwa wskazuje - urządzenie można zamontować zarówno na podłodze, jak i suficie. Nie potrzebuje ono zbyt wiele przestrzeni, a mimo tego oferuje bardzo wydajne i ciche działanie. Wydajność chłodnicza tego sprzętu wynosi 2,8-14 kW.

Systemy VRF w dobrych cenach


Sporą zaletą naszej oferty jest fakt, że klimatyzacja VRF jest u nas dostępna w niezwykle korzystnych cenach. Oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości. Marka York specjalizuje się w produkcji i dystrybucji nowoczesnych oraz ekologicznych rozwiązań wentylacyjnych, dostosowanych do potrzeb użytkowników na całym świecie. W naszym sklepie sprzęt ten objęty jest uczciwymi cenami, które mogą Państwo poznać poprzez wykazanie zainteresowania kupnem i wysłanie nam zapytania cenowego. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom i dostosować naszą ofertę do jego potrzeb oraz możliwości.

Serdecznie zachęcamy więc do kontaktu w celu poznania szczegółów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań - natury technicznej czy logistycznej. Czekamy na Państwa telefony oraz wiadomości mailowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Kupując u nas, zyskują Państwo niezwykle solidny i funkcjonalny sprzęt który posłuży Państwu przez długie lata.