Astra Automatyka > Produkty > YORK > Agregaty wody lodowej ze skraplaczem chłodzonym wodą / ze zdalnym skraplaczem

Agregaty chłodzone wodąW ofercie naszego sklepu dostępne są agregaty wody lodowej chłodzone wodą marki York. Posiadamy szeroki wybór w pełni profesjonalnego sprzętu idealnego do chłodzenia różnego rodzaju zasilaczy czy stacji elektrycznych. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zawartością tego działu. Z pewnością każdy znajdzie u nas urządzenie dopasowane do swoich potrzeb.


Agregaty chłodzone wodą od YorkJak widać, kompletując naszą ofertę dostępną w tej kategorii, postawiliśmy na agregaty wody lodowej chłodzone wodą od York. Dlaczego uważamy, że ta marka jest godna polecenia? York jest częścią koncernu Johnson Controls, co w samo w sobie jest swego rodzaju wyznacznikiem jakości, z którą mamy do czynienia. Firma ta jest bowiem jednym z liderów na rynku szeroko pojętej automatyki budynków. York z kolei jest marką specjalizującą się m.in. w produkcji agregatów, które cechuje bardzo wysoki poziom wydajności, niskie zużycie energii elektrycznej oraz neutralny wpływ na środowisko naturalne. Decydując się na inwestycję w jedno z urządzeń dostępnych w tym dziale, mogą mieć więc Państwo pewność, że w Wasze ręce trafi niezawodny sprzęt, który będzie spełniał swoją rolę przez długi czas. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych oferowanych przez nas pozycji.


Nasza oferta agregatów wody lodowej chłodzonych wodąW naszej ofercie czekają na Państwa agregaty chłodzone wodą różnego rodzaju. Modelem godnym polecenia jest m.in. agregat YZ York. Jest to urządzenie w pełni zoptymalizowane w kwestii wydajności, a stosowany w nim czynnik chłodniczy jest ekologiczny (niski współczynnik ocieplenia globalnego). Dzięki temu urządzenie pozwala na znaczną redukcję kosztów użytkowania. Z kolei modele wchodzące w skład serii YK oferują technologię napędów o zmiennej prędkości. Dzięki temu można je stosować w przypadku rozmaitych instalacji. Warto zaznaczyć jednak, że ten agregat należy montować w pomieszczeniach mechanicznych, a także, że wymaga on chłodzenia wieży dla rozproszenia ciepła.Warto wspomnieć również o agregatach z serii YMC2 York. Urządzenia te oferują wysoki poziom wydajności oraz wyjątkowo cichą pracę. Posiadają łożyska z napędem o zmiennej prędkości obrotowej, co znacząco zwiększa efektywność agregatów. Jeśli szukają Państwo z kolei urządzeń wykorzystujących technologię VSD do chłodnic wkrętowych, polecamy serię YVWA. Są to kolejne z wyjątkowo wydajnych i jednocześnie uniwersalnych urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Umożliwiają bowiem pracę na płynie od -10 do 15 i od 18 do 65 stopni Celsjusza. W naszym sklepie dostępny jest również pełny wybór akcesoriów i części zamiennych do wszystkich urządzeń YORK.


Wysoka jakość agregatów w atrakcyjnej cenieDo zalet naszej oferty, poza olbrzymim wyborem urządzeń najwyższej jakości, zaliczymy również atrakcyjne ceny przygotowane przez nasz sklep. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt i wysłanie nam zapytania cenowego dotyczącego konkretnych urządzeń. Nasi pracownicy w odpowiedzi zwrotnej przygotują dla Państwa wycenę zamówienia opartą o Wasze potrzeby i możliwości. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i z pewnością będziemy w stanie przygotować dla Państwa propozycję godną rozważenia.


Szczegółowa specyfikacja naszych agregatówPrzypominamy również o tym, że każdy produkt dostępny w ramach naszej oferty został szczegółowo opisany na swojej podstronie, a oprócz tego udostępniamy Państwu karty katalogowe tych urządzeń w formacie PDF. Znajdą w nich Państwo wszystkie kluczowe informacje dotyczące zastosowania czy kwestii montażowych.W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą oraz doświadczeniem, by pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie zakupu najlepszego urządzenia dla Państwa instalacji.