Astra Automatyka > Produkty > Honeywell > Czujniki i przetworniki Honeywell > Czujniki ciśnienia Honeywell

Czujnik ciśnienia, określany mianem przetwornika ciśnienia, przetwarza fizyczną wartość „ciśnienia” na sygnał przemysłowy. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór czujników ciśnienia przeznaczonych do głównych zastosowań przemysłowych. Oferujemy specjalne wersje do cieczy i gazów, pary wodnej, gorącej wody, gazów palnych czy paliwa. Czujniki ciśnienia Honeywell chronią instalacje przed zbyt wysokim ciśnieniem wejściowym. Stosowane są w różnego rodzaju instalacjach przemysłowych, zabezpieczając je przed uszkodzeniami wynikającymi ze zmian ciśnienia oraz powodują zmniejszenie zużycia czynnika. Nawet przy silnych wahaniach ciśnienia wejściowego czujniki ciśnienia Honeywell zapewniają, że ciśnienie po stronie wyjściowej utrzymywane jest na stałym poziomie.

Czujniki ciśnienia Honeywell - trwałe i jakościowe


Czujniki ciśnienia Honeywell zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Zachowują pełną funkcjonalność mimo dynamicznej eksploatacji przez wiele lat. Czujniki ciśnienia Honeywell to inwestycja, która szybko się zwróci, przynosząc użytkownikowi wielowymiarowe korzyści. Czujniki ciśnienia Honeywell mają zastosowanie w instalacjach wodociągowych i przemysłowych zabezpieczając je przed uszkodzeniami wynikającymi ze zmian ciśnienia. Ponadto pozwalają na zmniejszenie zużycia wody. W ofercie naszego sklepu dostępny jest równie szeroki wybór presostatów ciśnienia do gorącej wody i pary wodnej w wersji przeciwwybuchowej. Zapobiegają one zapłonowi wybuchowych mieszanek gazowych w pobliżu urządzenia.


W ofercie sklepu astra-automatyka.pl znajdziesz bogatą ofertę systemów najlepszych światowych producentów wyspecjalizowanych w produkcji urządzeń automatyki i sterowania, m.in. sterowniki klimakonwektorów i VAV, liczniki energii elektrycznej i ciepła i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.