Astra Automatyka > Produkty > Honeywell > Czujniki i przetworniki Honeywell > Czujniki przepływu Honeywell

Czujniki przepływu Honeywell


W nowoczesnych systemach automatyki budynkowej czujniki przepływu Honeywell stanowią bardzo często ich podstawowe wyposażenie. Są to bowiem elementy niewielkich rozmiarów, dostępne w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie bardzo skuteczne w swoim działaniu. Dzięki nim stałe monitorowanie ilości przepływającej przez rurociąg cieczy nie stanowi żadnego problemu, pozwalając tym samym zapobiec sytuacji, w której jej nadmiar mógłby doprowadzić do uszkodzenia danej instalacji. Jeśli zatem jesteś zainteresowany zakupem czujników wspomnianej marki, sklep Astra Automatyka będzie idealnym miejscem do ich nabycia.

Czujnik przepływu Honeywell S6065A – główne zalety


Czujniki przepływu Honeywell, których dystrybucję prowadzimy, występują w różnych odmianach. Jeden z nich – popularny model S6065A – przeznaczony jest do stosowania w różnego rodzaju instalacjach klimatyzacyjnych. Charakteryzuje się on przede wszystkim zadowalającymi parametrami dotyczącymi zakresu przepływów, zabezpieczonym mikrowłącznikiem w obudowie oraz uniwersalnością, przejawiającą się w możliwości dopasowania go do przewodów o średnicy między 1 a 8 cali. Proponowany czujnik przepływu Honeywell gwarantuje żywotność na poziomie 50 tys. cykli przy nominalnym obciążeniu, a bezpiecznie przepływać mogą przez niego takie media, jak woda, olej czy płyny smarujące.

Dostosowany do pracy w wyjątkowo trudnych warunkach czujnik przepływu Honeywell S6040


Dużym zainteresowaniem wśród Klientów naszego sklepu cieszy się też inny model czujnika przepływu Honeywell – S6040. Jego główną zaletę stanowi fakt, iż nadaje się do stosowania w instalacjach, przez które przepływają media o temperaturze wynoszącej nawet 85 stopni Celsjusza. Poza tym wyróżnia go wysoka klasa ochrony (IP65), stanowiąca najlepszą gwarancję tego, że proponowany model będzie w stanie działać prawidłowo przez wiele lat. Każdemu z naszych Klientów możemy więc polecić wspomniane czujniki przepływu Honeywell, podobnie jak i inne wyroby tego amerykańskiego koncernu, w tym m.in. termostaty, czujniki ciśnienia czy wilgotności.