Siłowniki MP130-24MP i MP130-24MP-10M Schneider Electric
Tabela doboru produktu
Model Opis
MP130-24MP Siłownik elektrotermiczny do zaworów VP228E i VP229E o rozmiarach od DN10 do DN32
– zasilanie 24 VAC
– sterowanie sygnałem 0/2 – 10 V lub 0/4 – 20 mA
– skok 5 mm
– siła 130 N
– długość kabla 1,5 m
– sygnał zwrotny
MP130-24MP-10M Siłownik elektrotermiczny do zaworów VP228E i VP229E o długości od DN10 do DN32
– zasilanie 24 VAC
– skok 5 mm