Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Czujniki i przetworniki Nenutec > Czujniki CO2 i jakości powietrza Nenutec

Czujniki CO2 Nenutec to podstawowy element w domowych oraz firmowych układach wentylacyjnych. Gdy działają poprawnie, mogą uratować ludzkie zdrowie, a nawet życie. Z niezwykłą skrupulatnością badają jakość powietrza, dokonując precyzyjnych pomiarów. Proponowane przez nas modele to innowacyjne urządzenia o ergonomicznej budowie, które cechują się dużą niezawodnością podczas pracy. Czujniki jakości powietrza Nenutec polecamy zarówno do firmowych systemów, jak również w domach lub mieszkaniach. W wyborze urządzeń mogą pomóc nasi specjaliści.


Czujniki wykrywają różne rodzaje gazów


Urządzenia Nenutec potrafią zbadać poziom stężenia różnych gazów, nie tylko CO2. Czujniki sprawnie wykrywają również opary rozpuszczalników, alkanów, spaliny samochodowe, czy też dym pochodzący ze spalania. Mówiąc krótko, precyzyjnie diagnozują mieszaninę gazów z lotnymi związkami organicznymi. Dlatego tak chętnie montuje się je w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Czujniki Nenutec prowadząc monitoring jakości powietrza, mogą włączać wentylację, aby w razie potrzeby zmniejszyć zużycie energii. Wyposażone zostały w wyjście napięciowe. Ich instalacja i demontaż należą do prostych czynności. Atutem urządzeń pozostaje również ich cena. Koszt zakupu produktów w stosunku do funkcjonalności prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.


Marka Nenutec to klasa sama w sobie


Marka Nenutec słynie z produkcji rozmaitych napędów dla branży HVAC oraz automatyki przemysłowej. Siłowniki oraz zawory firmy zaliczają się do topowych produktów w tej kategorii. Nie inaczej jest w przypadku czujników CO2 i przetworników jakości powietrza Nenutec. Urządzenia te powstają w Polsce na autorskiej linii produkcyjnej. Wykonuje się je z wysokiej jakości tworzyw. Mają wytrzymałą, a zarazem kompaktową konstrukcję. Dzięki solidnej obudowie działają bez zarzutu nawet w trudnych warunkach. W katalogach umieściliśmy duży wybór czujników CO2, tak, aby każdy klient mógł wybrać produkty o rozmaitej specyfikacji. Proponowane przez nas urządzenia Nenutec są chętnie polecane przez branżowych ekspertów. Jako firma z wieloletnim stażem w branży automatyki budynków jesteśmy w stanie potwierdzić ich najwyższy standard.