Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Czujniki i przetworniki Nenutec > Termostaty i czujniki temperatury Nenutec

W przypadku instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i grzewczej każdy element ma ogromne znaczenie. Dlatego decydując się na wybór urządzeń takich jak czujniki temperatury lub termostaty gorąco zachęcamy do wybrania urządzeń jedynie od renomowanych producentów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy najlepsze urządzenia od cenionej w branży marki Nenutec. Logo producenta stanowi najlepszą rekomendację dla oferowanych sprzętów. Ich potencjał wynika z jednej strony z ponadprzeciętnej jakości wykonania, a z drugiej z bardzo praktycznego charakteru. Uniwersalne funkcjonalności sprawiają, że urządzenia te z powodzeniem radzą sobie zarówno w niewielkich, domowych instalacjach, jak i zaawansowanych systemach firmowych.


Poznaj wygodne w użytkowaniu termostaty Nenutec


Termostaty Nenutec dostępne w naszym sklepie różnią się wybranymi parametrami, dzięki czemu każdy klient z łatwością będzie mógł dobrać produkt idealnie dopasowany do jego instalacji. Na rynku dostępne są m.in. wersje TV do regulowania temperatury nieagresywnych cieczy (w tym wody) w temperaturze od -35 do 90 stopni Celsjusza. Nasi klienci chętnie sięgają poza tym po serie dedykowane ochronie przeciwzamrożeniowej, wyposażone w polimerowe elementy. Produkty są odporne na korozję oraz niewrażliwe na wibracje. Wszystkie proponowane przez nas termostaty Nenutec cechują się prostym montażem i obsługą. Reguluje się je za pomocą np. pokrętła, które może znajdować się na obudowie lub ukrywać się pod pokrywą. Urządzenia te polecamy do dużych obiektów takich jak hale, magazyny lub fabryki, jak również do niewielkich obiektów mieszkalnych. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami, jakie dostępne są w naszej ofercie. Proponujemy m.in. różnego rodzaju siłowniki czy bardzo szczelne zawory. 


Precyzyjne pomiary zapewnią czujniki temperatury Nenutec


Proponowane przez nas czujniki temperatury Nenutec różnią się m.in. sposobem w jaki są instalowane. W naszej ofercie znajdują się m.in. modele przeznaczone do montażu w kanałach powietrznych. Poszczególne wersje sond dają możliwość regulacji głębokości wsuwania oraz uszczelnienia. Wszystkie sprzedawane przez nas przetworniki wykonano z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu pozostają odporne na działanie niekorzystnych warunków panujących w instalacjach. Są bardzo wytrzymałe, dlatego pracują wydajnie przez długi czas. Co więcej, czujniki temperatury Nenutec zamówisz w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do przyjrzenia się pozostałym produktom z naszych katalogów. Przygotowaliśmy ofertę nowoczesnych filtrów, urządzeń chłodzonych SABROE i różnego rodzaju zaworów.