Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Czujniki i przetworniki Nenutec > Higrostaty i przetworniki wilgotności Nenutec

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju czujników. Państwa uwadze polecamy przede wszystkim higrostaty i przetworniki wilgotności Nenutec. Podobnie jak wszystkie pozostałe produkty tej polskiej firmy, urządzenia te odznaczają się niezawodnością pracy. Dedykowane są zarówno do niewielkich, domowych systemów HVAC, jak i do dużych, obiektowych instalacji wentylacyjnych. Istotne funkcje będą również pełnić w systemach grzewczych lub klimatyzacyjnych. Przetworniki oraz higrostaty Nenutec zaskoczą swoich nabywców nie tylko solidną budową, ale także korzyściami na polu codziennego użytkowania. Są one bowiem łatwe w obsłudze oraz konserwacji, dlatego też są często polecane przez wielu specjalistów z branży.


Co zyskasz, wybierając higrostaty Nenutec?


Higrostaty Nenutec stosowane są w celu regulacji jakość powietrza w danym pomieszczeniu. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do sytuacji, kiedy będzie ono zbyt wilgotne lub wysuszone. Niewłaściwe parametry w zakresie wilgotności mają wpływ nie tylko na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu, ale także stan wielu towarów, wymagających konkretnych warunków przechowywania. Higrostaty Nenutec pozwolą skutecznie zapanować nad stanem powietrza, ponieważ nadają się do zastosowania w środowisku mieszkalnym, handlowym oraz przemysłowym. Sprawdzą się np. w tak wymagających powierzchniach, jak magazyny żywności. Urządzenia cechują się kompaktową budową, przy okazji pozostają łatwe w obsłudze. Modyfikowanie nastawy odbywa się za pomocą pokrętła. 


Niezawodne przetworniki wilgotności od Nenutec


Do poprawnej pracy system wentylacyjny wymaga wielu elementów. Na tej liście, oprócz higrostatów, znajdują się także siłownikioraz filtry. Kluczowym elementem są również przetworniki wilgotności Nenutec, które zostały szczegółowo opisane w naszym katalogu. Urządzenia te zapewnią maksymalnie precyzyjne pomiary powietrza. Czujniki działają w szerokim zakresie temperatur. Pracują zarówno przy dodatnich, jak i ujemnych wskazaniach słupka rtęci na termometrze. Proponujemy modele do montażu naściennego lub instalacji w kanałach powietrznych. Obudowy urządzeń wykonano z wysokiej jakości tworzywa, co pozwala im sprawnie funkcjonować w trudnych warunkach. W razie problemów ze znalezieniem optymalnego produktu zapraszamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży automatyki budynkowej pozwala nam skutecznie pomóc Państwu w wyborze właściwych produktów.