Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Czujniki i przetworniki Nenutec > Presostaty i czujniki ciśnienia Nenutec

Automatyką budowlaną zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami urządzeń z branży. W naszej ofercie dostępne są m.in. produkty marki Nenutec, w tym niezawodne presostaty i czujniki ciśnienia. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji oraz nowoczesnych podzespołów urządzenia wzorowo radzą sobie z kontrolowaniem poziomu ciśnienia w instalacjach. Pozwalają optymalizować działanie układu oraz wpływają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w zakresie funkcjonowania systemów w domach lub firmach. Czujniki ciśnienia i presostaty Nenutec warto zamówić również ze względu na atrakcyjny stosunek jakości wykonania do ceny zakupu.


Presostaty Nenutec są łatwe w obsłudze


Już jakiś czas temu Nenutec dołączył do grona liderów w produkcji akcesoriów dla sektora HVAC oraz automatyki przemysłowej. Presostaty produkowane przez tą polską markę są tylko przykładem, że urządzenia te to produkty z najwyższej półki. Można z nich swobodnie korzystać w różnych środowiskach. Sprawdzą się równie dobrze w małych mieszkaniach, co dużych centrach przemysłowych, kontrolując m.in. prawidłową pracę wentylatora. Presostaty Nenutec pomogą również w precyzyjnej diagnozie wysokości podciśnienia lub nadciśnienia. W razie potrzeby uruchomią alarm, w momencie gdy wskazywane wartości przekraczają ustalone normy. Urządzenia te posiadają niezbędne atesty oraz spełniają rygorystyczne normy. 


Prosta instalacja oraz demontaż czujników ciśnienia Nenutec


W ofercie naszego sklepu dostępny jest pełny wybór urządzeń wykorzystywanych w instalacjach HVAC, takich jak siłowniki, sterowniki, zawory czy filtry. Oferujemy również kilkadziesiąt serii różnego rodzaju czujników, w tym niezawodne czujnikami ciśnienia Nenutec. Wszystkie te produkty zostały szczegółowo opisane w naszym katalogu. Proponowane przez nas modele to urządzenia o wygodnych funkcjonalnościach, różniące się wybranymi parametrami. Dla przykładu wybrane przetworniki zostały wyposażone w wyświetlacz z podświetleniem. Produkty te pracują niezawodnie w trudnych warunkach, wytrzymując wpływ sporego ciśnienia. Jednocześnie instalacja oraz codzienna eksploatacja akcesoriów nie nastręcza problemów. Czujniki ciśnienia Nenutec są polecane przez wielu specjalistów. Eksperci doceniają przemyślaną budowę urządzeń, ich wytrzymałość i precyzję. W razie dodatkowych pytań wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, a nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych infoemacji oraz przygotują atrakcyjną ofertę cenową.