Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Siłowniki Nenutec > Siłowniki standardowe Nenutec

Nenutec to polskie przedsiębiorstwo znane z rozwiązań dedykowanych sektorowi HVAC i automatyce przemysłowej. Firma ceniona jest za wysokiej klasy napędy elektryczne, pozwalające na sprawne, a co najważniejsze bezpieczne funkcjonowanie najbardziej zaawansowanych instalacji. Do popularnych produktów tej cenionej marki należą m.in. standardowe siłowniki. Nenutec w tym zakresie stworzył dobrze przyjętą przez ekspertów serię NACA. Pozytywne recenzje specjalistów wynikają z jednej strony z różnorodności dostępnego asortymentu, z drugiej z świetnej jakości urządzeń.


Standardowe siłowniki z dowolnym momentem obrotowym


Wiemy, że układy wentylacyjne oraz klimatyzacyjne mogą mieć odmienny charakter. Choć co do zasady w każdym przypadku pełnią tę samą funkcję, to w małym obiekcie instalacje będą wyglądać inaczej, niż w dużym zakładzie produkcyjnym. Z tego powodu staramy się, aby asortyment naszego sklepu był jak najszerszy. W ręce naszych klientów oddajemy standardowe siłowniki Nenutec o rozmaitej specyfikacji. Proponujemy modele różniące się między innymi momentem obrotowym, dostosowanym do konkretnej wielkości przepustnicy. Proponujemy urządzenia z regulowanym kątem obrotu oraz takie dające możliwość zmiany kierunku obrotu siłownika za pomocą przełącznika. Szeroki wybór modeli gwarantuje, że każdy klient bez problemu znajdzie urządzenia dostosowane do jego budżetu oraz potrzeb. Dotyczy to nie tylko siłowników, ale również zaworów oraz przetworników dostępnych w naszej ofercie.


Innowacyjne rozwiązanie do nowoczesnych instalacji


O standardowych siłownikach Nenutec da się powiedzieć wiele dobrego, ponieważ to bardzo innowacyjne produkty. Powstają na polskiej linii produkcyjnej pod czujnym okiem wybitnych branżowych ekspertów. Specjaliści dbają o każdy detal konstrukcyjny, aby podczas pracy siłowniki bezbłędnie wywiązywały się ze swoich zadań. Decydując się na ich zakup otrzymują Państwo gotowe do pracy urządzenia, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych systemach grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Mówimy o rozwiązaniach o ponadprzeciętnej wytrzymałości, co w prostej linii przekłada się na wytrzymałość produktów. Standardowe siłowniki Nenutec polecamy zarówno do użytku w niewielkich obiektach, jak i w zaawansowanych systemach, jakie spotyka się w dużych, nowoczesnych budynkach. Co ważne, dzięki produkcji w Polsce, czas dostawy tych urządzeń jest naprawdę bardzo krótki.