Astra Automatyka > Produkty > Nenutec > Siłowniki Nenutec > Siłowniki z elektroniczną funkcją bezpieczeństwa Nenutec

Duże instalacje wentylacyjne to na ogół bardzo zaawansowane systemy. Do poprawnego działania wymagają użycia różnych elementów, które będą ze sobą wzorowo współpracowały. Jednym z podstawowym urządzeń stosowanych w tego rodzaju instalacjach są siłowniki, w tym m.in. oferowane przez nas siłowniki z elektroniczną funkcją bezpieczeństwa. W ich produkcji na polskim rynku przoduje firma Nenutec. To wiodące przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem różnego rodzaju napędów elektrycznych dla sektora HVAC i automatyki przemysłowej. Najciekawsze propozycje polskiego koncernu umieściliśmy w katalogach sklepu astra-automatyka.pl. Zapraszamy do zakupu tych wysokiej jakości urządzeń w niskiej cenie.


Jak działają siłowniki z elektroniczną funkcją bezpieczeństwa?


Proponowane przez nas siłowniki mają bardzo szerokie zastosowanie. Pojawiają się jako kluczowy element w instalacjach grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Poza tym trudno wyobrazić sobie bez nich układy wentylacyjne w zarówno mniejszych, jak i większych budynkach. Siłowniki z elektroniczną funkcją bezpieczeństwa Nenutec skonstruowano tak, aby dynamicznie reagowały na konkretne warunki panujące w danej instalacji. Potrafią utrzymać swoje działanie, gdy np. przerwa w zasilaniu jest kilkusekundowa, ale w razie dłuższych problemów przepustnica natychmiast zostanie ustawiona w zaprogramowanym położeniu. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu zdecydowanie rekomendujemy naszym klientom wybór urządzeń od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje wiele lat niezawodnej pracy instalacji. 


Gwarancja wydajnej pracy w trudnych warunkach


Siłowniki z elektroniczną funkcją bezpieczeństwa Nenutec cechują się niezawodną konstrukcją. Zostały przetestowane w tysiącach instalacji, gdzie poddano je często ekstremalnym próbom, z których wyszły zwycięsko. Pozytywne recenzje ekspertów, stanowią najlepszy dowód na wysoką jakość wykonania produktów. Podobnym standardem mogą pochwalić się pozostałe części do układów wentylacyjnych, jakie umieściliśmy w katalogach sklepu astra-automatyka.pl. Oferta obejmuje tysiące propozycji od najlepszych firm. Proponujemy między innymi różnego rodzaju czujniki ciśnienia. W budynkowych instalacjach HVAC doskonale sprawdzają się oferowane przez nas filtry oraz zawory. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących proponowanych przez nas urządzeń zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Co ważne, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienie zostało zrealizowane w jak najkrótszym terminie.