Astra Automatyka > Produkty > Czujniki wilgotności
Czujniki wilgotności to urządzenia wykorzystywane do pomiaru wilgotności powietrza zarówno w różnego rodzaju pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W naszej ofercie dostępne są czujniki kanałowe oraz pomieszczeniowe.
Oferowane przez nas higrostaty są urządzeniami nowej generacji, opartymi na najnowszego typu elementach pomiarowych. Wysoka dokładność oraz stałość parametrów powodują, iż nadają się one idealnie do pomiaru wilgotności i temperatury w systemach HVAC.
W naszym asortymencie znajdują się czujniki, które mogą być używane do kontroli powietrza zasilającego lub powrotnego oraz do pomiaru wilgotności pary.

Proponowane przez nas czujniki wilgotności wyróżniają się prostą obsługą, wysoką jakością i funkcjonalnością. W zależności od zadań, jakie mają spełniać posiadają różną budowę i konstrukcję oraz różny zakres pomiaru wilgotności i temperatury roboczej. Szybki czas odpowiedzi oraz niezawodny długoterminowy czas pracy sprawiają, że czujniki te dobrze nadają się do zastosowań w chłodnictwie i instalacjach HVAC.
W naszym asortymencie posiadamy modele, które mierzą nie tylko temperaturę, ale jednocześnie kontrolują temperaturę czy też poziom dwutlenku węgla.
Są to produkty najwyższej jakości, dostarczane przez renomowanych światowych producentów sprzętu, takich jak Johnson Controls, Trend czy Honeywell.
Oferowane przez nas modele zapewniają aktywny pomiar wilgotności względnej jak również aktywny/pasywny pomiar temperatury w aplikacjach HVAC. Dokładność pomiaru mieści się w zakresie od ±2% do ±4%.

Brak produktów w wybranej kategorii.