Astra Automatyka > Produkty > Czujniki wilgotności

Czujniki wilgotności to nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia stosowane w celu dostarczenia profesjonalnych pomiarów w instalacjach klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych. Jest to dodatek niezbędny w wielu systemach, bez którego prowadzenie pomiarów wilgotności byłoby znacznie utrudnione. Czujniki wykorzystywane są w różnego typu budynkach, gdzie pracują niejednokrotnie w bardzo trudnych i niekorzystnych warunkach.


Działając na rynku od wielu lat i dostarczając urządzenia tysiącom klientów w całej Polsce, niejednokrotnie przekonaliśmy się, że dla użytkowników najważniejsza jest jakość kupowanego sprzętu. Specjaliści automatyki budynkowej doskonale wiedzą, że tylko najwyższej klasy urządzenia są w stanie zagwarantować precyzyjne pomiary i dostarczyć szczegółowych danych odnośnie pracy instalacji. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów proponujemy produkty renomowanych marek, które specjalizują się w produkcji czujników wilgotności od dziesiątek lat. Są to takie firmy jak Honeywell, Siemens, Johnson Controls, Belimo czy Trend Controls. Wszystkie te koncerny cieszą się ogromną popularnością wśród specjalistów z branży, a ich produkty są sprzedawane niemal na całym świecie.Jak wybrać czujnik wilgotności powietrza?


W związku z ogromną różnorodnością instalacji w których są wykorzystywane czujniki wilgotności powietrza staramy się oferować jak najszerszy wybór tych urządzeń. Do dyspozycji klientów oddajemy warianty o zróżnicowanych parametrach technicznych i różnych typach montażu. Proponujemy urządzenia, które można stosować niemal w każdych warunkach użytkowych. Oferujemy między innymi modele pomieszczeniowe montowane na ścianie, oraz takie przeznaczone do instalacji w kanale. Poszczególne typy urządzeń różnią się zakresem nastaw i klasą ochrony obudowy. W naszej ofercie posiadamy modele, które poza pomiarem wilgotności kontrolują jednocześnie inne zmienne, takie jak temperatura czy poziom dwutlenku węgla. W ten sposób chcemy mieć pewność, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego z naszych klientów i sprostać wymaganiom ich instalacji.


Proces montażu proponowanych przez nas czujników wilgotności powietrza jest prosty, podobnie jak ich dalsze użytkowanie. Łatwa nastawa i intuicyjna obsługa owocują tym, że sterowanie urządzeniami nie powinno nikomu przysporzyć trudności. Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie spełniają obowiązujące normy prawne i posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość ich wykonania. Producenci urządzeń z którymi współpracujemy już na etapie projektowania czujników, a następnie w trakcie ich produkcji troszczą się o każdy szczegół, dzięki czemu dostarczane komponenty działają bezawaryjnie przez długie lata.
W naszej ofercie znajdują się akcesoria dodatkowe do oferowanych czujników wilgotności, jak również oryginalne części zamienne dostarczane przez ich producentów.


Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań pochodzących od renomowanych marek spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając komfort użytkowania, wygodę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Brak produktów w wybranej kategorii.