Astra Automatyka > Produkty > Czujniki temperatury
W układach automatyki systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych temperatura jest najczęściej występującą wielkością pomiarową. Z uwagi na szeroki zakres zastosowania spotykane są liczne czujniki temperatury różniące się budową, dokładnością i szybkością przetwarzania.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór czujników NTC oraz z sondą PT1000. Oferujemy zarówno czujniki do montażu na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń o różnych zakresach mierzonych temperatur.
Proponowane przez nas mierniki temperatury znajdują liczne zastosowania w zależności od miejsca i rodzaju instalacji.
Czujniki zewnętrzne mogą być stosowane do pomiaru temperatury zewnętrznej w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji umożliwiając pogodową regulację temperatury. Z kolei czujniki pomieszczeniowe mogą być używane do pomiarów temperatury w pomieszczeniach oraz zdalnej zmiany punktu pomiarowego lub zdalnej nastawy temperatury w systemach ogrzewania, wentylacji i kanalizacji.
Czujniki kanałowe (np. LF0, LF00, LF10, LF20 i PF20) są stosowane w systemach wentylacji i klimatyzacji do pomiaru temperatury świeżego, usuwanego, zawracanego powietrza lub temperatury zewnętrznej.
Czujniki zanurzeniowe (np. VF00, VF10 czy VF20) znajdują zastosowanie w układach regulacji wody zimnej i ciepłej, z kolei czujniki opaskowe mogą być stosowane w układach pomiaru temperatury zimnej i gorącej wody oraz instalacjach paneli słonecznych.
W naszym asortymencie posiadamy modele, które oprócz temperatury kontrolują wilgotność czy też poziom dwutlenku węgla.
Wszystkie oferowane przez nas czujniki wyróżniają się wysoką dokładnością pomiaru, prostym montażem oraz szerokim zakresem pomiarowym.
Są to produkty najwyższej jakości, dostarczane przez renomowanych światowych producentów sprzętu, takich jak Johnson Controls, Trend czy Honeywell.

Brak produktów w wybranej kategorii.