Astra Automatyka > Produkty > Czujniki ciśnienia

Czujniki ciśnienia są podstawowym elementem instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki funkcjom monitorującym oraz ograniczającym skutecznie kontrolują ciśnienie gorącej wody oraz pary wodnej, co pozwala zabezpieczyć układ automatyki przed zanikiem ciśnienia lub też przed przekroczeniem jego dopuszczalnej wartości. Czujniki ciśnienia są też powszechnie stosowane w przemyśle, przede wszystkim w branży procesowej oraz aplikacjach związanych z hydrauliką. Wybrane modele z naszej oferty przeznaczone są do monitorowania ciśnienia atmosferycznego.


Wszystkie czujniki ciśnienia dostępne w naszej ofercie wyróżnia wysoka dokładność pomiarów, bardzo krótki czas reakcji i pełna automatyzacja wybranych funkcji. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesne mechanizmy, które w połączeniu z wysoką odpornością przekładają się na wiele lat bezawaryjnej i bezobsługowej pracy. Trwała i solidna konstrukcja urządzeń gwarantuje niezawodność działania nawet wtedy, gdy czujniki mają kontakt z niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Ich użytkownicy doceniają przede wszystkim prosty montaż, jak również dobry stosunek jakości do ceny. Wszystkie proponowane przez nas wersje czujników spełniają normy narzucone przez prawo, a do ich produkcji zostały użyte najwyższej jakości komponenty.


Aby móc spełnić oczekiwania wszystkich klientów w asortymencie naszego sklepu posiadamy modele o różnym zakresie ciśnienia, napięciu zasilającym i sygnale wyjściowym.


Poszczególne wersje urządzeń różnią się rodzajem i liczbą przyłączy oraz zakresem temperatury w jakiej mogą pracować. W zależności od wymagań instalacji posiadamy modele które wykorzystują komunikację bezprzewodową, jak i kablową. W ofercie naszego sklepu znajdują się również oryginalne akcesoria do oferowanych przez nas czujników, takie jak uchwyty mocujące i zestawy montażowe.


Wszystkie dostarczane przez nas modele to produkty renomowanych, międzynarodowych marek takich jak Johnson Controls, Siemens, Honeywell, Belimo, FEMA czy Penn. Bez względu na finalny wybór konkretnego rozwiązania jesteśmy przekonani, że zakupione u nas czujniki ciśnienia doskonale się sprawdzą w układach hydraulicznych i pneumatycznych zarówno z czynnikami ciekłymi, jak i gazowymi.

Brak produktów w wybranej kategorii.