Astra Automatyka > Produkty > Czujniki ciśnienia
Ciśnienie jest obok temperatury najczęściej mierzoną wielkością fizyczną w przemyśle, co dotyczy szczególnie branży procesowej oraz aplikacji związanych z hydrauliką.
Dzięki pomiarowi ciśnienia można m.in. uzyskać informacje o poziomie cieczy w zbiorniku, zabezpieczyć układ automatyki przed zanikiem ciśnienia lub też przekroczeniem jego dopuszczalnej wartości.
Czujniki ciśnienia dobiera się według kilku kryteriów. Podstawowym jest zakres pomiarowy czujnika, w dalszej kolejności temperatura oraz rodzaj medium, którego ciśnienie będzie mierzone.
Oferowane przez nas czujniki ciśnienia to profesjonalne produkty, które wyróżniają się niezwykłą precyzją, wysoką jakością oraz szerokim zastosowaniem. Nasze czujniki wykorzystują zarówno komunikację bezprzewodową, jak i kablową. Są to elementy wykorzystywane w wielu branżach: przemyśle, hydraulice, robotyce, ciepłownictwie, gospodarce wodnej etc., gdzie znajdują różnorodne zastosowania. Służą m.in. do monitorowania przepływu powietrza oraz kontrolowania parametrów środowiskowych, mierzenia ciśnienia powietrza, wody oraz nieagresywnych gazów.
W naszej ofercie znajdują się czujniki renomowanych producentów sprzętu: Honeywell, Trend oraz Johnson Controls różniące się zastosowaniem oraz zakresem mierzonych ciśnień, rodzajem i liczbą przyłączy oraz zakresem temperatury w jakiej mogą pracować.
Oferujemy m.in. czujniki posiadające funkcję presostatu oraz przetwornika.
Proponowane przez nas czujniki wyróżniają się łatwością obsługi i dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wszystkie produkty cechuje wysoka dokładność przekładająca się na wyjątkowo precyzyjne pomiary. Szeroki wybór modeli z pewnością pozwoli na dobranie odpowiednich produktów dla każdej instalacji.

Brak produktów w wybranej kategorii.